Haberler
Hoşgeldiniz...
Black Ops 2 Revolution DLC Pack

Black Ops 2 Revolution DLC Pack

Yazar: Kalof Tati17 Ocak 2013

Black Ops 2 Revolution DLC Pack içeriğinde bonus olarak ilk kez verilecek olan Peacekeeper SMG silahı, Hydro, Grind, Downhill, Mirage haritaları ile Die Rise Zombie haritası bulunuyor. Ayrıca Black Ops 2 Revolution DLC paketinde zombie olarak da oyuncu olabileceğiniz Turned Zombie Oyun Modu mevcut.

Call of Duty resmi sitesinden yapılan açıklama ile Black Ops 2 Revolution DLC Pack (Downloadable Content=İndirilebilir içerik) paketinin 29 Ocak 2013 tarihinden itibaren Xbox Live’dan başlayarak yayımlanacağı duyuruldu. Call of Duty Black Ops 2 Revolution DLC Pack içeriğinde şunlar bulunuyor:

Bonus Olarak İlk Kez Verilecek Olan Peacekeeper-SMG:

Black Ops 2 Revolution DLC Pack Peacekeeper-SMG

Dört Tane Yepyeni Multiplayer Harita:

Black Ops 2 Revolution DLC Pack Map HYDRO

Black Ops 2 Map HYDRO: Pakistan’daki bir hidroelektrik baraj tesisinde çarpışıyoruz.

Black Ops 2 Revolution DLC Pack Map GRIND

Black Ops 2 Map GRIND: California Venice sahillerindeki bir lunapark harita olarak şekillendirilmiş.

Black Ops 2 Revolution DLC Pack Map DOWNHILL

Black Ops 2 Map DOWNHILL: Fransa Alpleri’ndeki kayak merkezinde soğuktan nefesinizin kesildiği buz gibi bir harita.

Black Ops 2 Revolution DLC Pack Map MIRAGE

Black Ops 2 Map MIRAGE: Gobi çölünde toz duman içerisindesiniz.

Black Ops 2 Zombie Mod TURNED

Zombie MOD TURNED: Black Ops 2 Revolution DLC Pack içeriğindeki en iyi özelliklerden biri. Artık siz de zombi oyuncu olabileceksiniz. Çevrenizde zombie aramak için vakit kaybetmeyin, aynaya bakın artık zombie undead sizsiniz. Rakiplerinizle dönüşümlü olarak insan ya da zombie olarak mücadele edeceksiniz.

Black Ops 2 Revolution DLC Pack DIE RISE Zombie Map

DIE RISE Zombie Map: Uzak doğuda zombie istilasıyla boğuşan bir Çin mahallesinde yıkık gökdelen kalıntılarıyla dolu bir harita. Tehlikeli uçurumlarla dolu bu haritada upgrade edebileceğiniz güçlü silahlarla rahiplerinizle mücadele edeceksiniz, dikkat edin ayağınız kaymasın.

Black Ops 2 Revolution DLC Pack sayfamızda yararlı bilgilere ulaştığınızı düşünüyorsanız lütfen bu konu linkini Facebook sayfanızda ve diğer sosyal platformlarda paylaşınız ya da Facebook beğen butonu ve rating sistemiyle beğeninizi ifade ediniz, video kanallarımıza abone olunuz, teşekkürler.

Yazıyı Oyla
Çok İyi
0%
İyi
100%
Fena Değil
0%
Beğenmedim
0%
Yazar Hakkında
Kalof Tati
Yazılarını sosyal medya platformlarınızda paylaşmanızdan, sitede sörf yapmanızdan ve yorum yazmanızdan memnuniyet duyan bir website amelesi ve amatör Call of Duty oyuncusu...