Advanced SystemCare PRO Kampanya, İnternetim Yavaş Diyenler Buraya

IObit Advanced SystemCare PRO ile bilgisayarınızı ve Internet Boost Technology ile oyunlardaki performansınızı en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Yeni kullanıcı arayüzü ile çok daha kullanışlı hale gelen Advanced SystemCare PRO ile derin tarama yaparak güvenlik ve performansınıza etki eden unsurları tespit ederek temizleyebilir, OneClick özelliği ile bir sefer komut vererek problemleri onarabilir, ActiveBoost özelliği ile arka planda gereksiz olarak çalışıp RAM ve CPU üzerine gereksiz yük bindiren uygulamaları tespit ederek gerçek zamanlı olarak optimizasyon yapabilir, Turbo Boost ile bilgisayarınızın ve uygulamalarınızın açılışını hızlandırabilir, yeni eklenen Web Surfing Protection özelliği ile web'de gezinirken korumanızı sağlayabilirsiniz.

Yazılımın; yukarıda saydığımız temel işlevleri olan sistem temizleme, spyware ve gizlilik koruması ile performans iyileştirme özelliklerinin yanı sıra alet çantası bölümünde ram temizleme, internet güçlendirme, Generation Disk Defragment Engine teknolojisine sahip akıllı birleştirici/defrag, kayıt defteri defrag, disk doktoru ve oyun güçlendirici gibi 25'ten fazla özelliği mevcuttur. Kısacası IObit Advanced SystemCare PRO 6 çok yüksek özelliklere sahip bir sistem aracıdır. Bu yüzden kampanya ile verilen yaklaşık bir yıllık lisansı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Giveaway sayfasından e-posta adresinizi girdiğiniz anda açılan pop-up pencereden lisans anahtarınızı alarak $29.99 değerindeki proğrama ücretsiz sahip olabilirsiniz. Yazılımı buradan indirebilirsiniz. Freebies kampanya sona ermek üzeredir, lutfen acele ediniz.

Edit: Kampanya sona ermiştir, yeni giveaway/kampanyalar oldukça bu konu başlığı altından duyurulacaktır.

Pro versiyonda bulanan bir çok özelliğe sahip Advanced SystemCare Free yazılımını bağlantıdan indirebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri :

Microsoft® Windows® 8
Microsoft® Windows® 7 (32-bit and 64-bit) Starter/ Home Basic/Home Premium/Professional/Ultimate
Microsoft® Windows® Vista (32-bit and 64-bit) Starter/Home Basic/Home Premium/Business /Ultimate
Microsoft® Windows® XP (32-bit and 64-bit) SP2/SP3 ya da Home/Professional/Media Center dahil
Microsoft® Windows® 2000

1 GHz İşlemci ya da daha hızlısı
512 MB RAM
100 MB Hard Disk kapasitesi

Desteklediği Diller : English, Arabic, Belarusian, Czech, ChineseSimp, ChineseTrad, Dutch, French, German, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Portuguese(PT-BR), Romanian, Russian, Serbian (cyrillic), Serbian (latin), Slovenian, Spanish, Turkçe, Vietnamese.


Advanced SystemCare PRO Kampanya

Advanced SystemCare PRO 7 Yeni Kampanya - Giveaway
« Yanıtla #1 : 29 Mayıs 2014, 00:52:26 »
Advanced SystemCare PRO 7 giveaway/kampanyasından yararlanmak için acele ediniz. Bağlantıda license code ve download linkini bulabileceğiniz Advanced SystemCare PRO 7 kampanyası 09 Haziran 2014 tarihinde sona erecek, bilginize.

Advanced SystemCare 7 PRO Giveaway Kampanya

Free Advanced SystemCare PRO 7 Kampanya
« Yanıtla #2 : 26 Eylül 2014, 15:19:46 »
ASCPro7 free/giveaway haberlerine devam. Advanced SystemCare PRO 7 kampanya sayfasına Free Advanced SystemCare PRO 7 Kampanya bağlantısından ulaşabilirsiniz. Resimde de görebileceğiniz download butonuna basın ve açılan sayfadan Win/Mac işletim sisteminizi seçin ve e-posta adresinizi girerek işlemi tamamlayın. Formu doldurup gönderdiğinizde advanced-systemcare-setup.exe download bağlantısı ile License code'unuzu hem açılan sayfada hem de gönderilen e-postada görebilirsiniz. Elinizi çabuk tutun, kampanyanın bitimine 20 saatten az bir süre kaldı :)

Free Advanced SystemCare PRO 7 Kampanya

Advanced SystemCare 8 PRO Free Kampanya
« Yanıtla #3 : 04 Aralık 2014, 14:59:36 »
Kısa bir süreliğine Advanced SystemCare 8 PRO free kampanyası mevcut arkadaşlar. ASC8 PRO Free yazılımını ücretsiz olarak edinmek için bağlantıdaki ''Download it Now'' butonuna tıklayınız ve açılan pencereye e-posta adresinizi girerek kullanmak istediğiniz Windows, Android, Mac ve iPhone/iPad O/S platformlarını işaretleyiniz. Click here butonuna tıkladığınızda açılan pencerede ve gönderilen e-postada ASC8 PRO lisans anahtaları ile download bağlantılarını görebilirsiniz.

Bitmesine yaklaşık üç gün kalan Advanced SystemCare 8 PRO free kampanyası 1 yıllık ve 6 aylık iki lisans anahtarını içermekteder. 1 yıllık lisans anahtarı sınırlı sayıda olduğundan kampanyaya hemen katılıp kurulumu yaparak lisansı etkinleştirmenizi öneririm.


Advanced SystemCare 8 PRO Free Kampanya

Advanced SystemCare 8 PRO Free Kampanya

IObit Advanced SystemCare 9 Pro Christmas giveaway kampanyasına katılmak isteyenler bağlantıdaki zip dosyasını indirdiklerinde içerisindeki word dosyasında bir yıl süreli ASC9Pro lisans anahtarını, yazılım download bağlantısını ve diğer bilgileri bulabilirler. Kampanya 09.01.2016 tarihinde sona ereceğinden key'i etkinleştirmek için acele etmenizi tavsiye ederiz.

https://tr.im/ASC9ProGiveaway