Advanced Warfare Kasma Sorunu Yaşıyorum. Sistemim Yeterli mi Değil mi?

Slmlar. Yeniyim bu işlerde pek oyun felanda oynamazdım ama öylesine Call of Duty Advanced Warfare indireyim dedim ve indirip kurdum yükledim açtım ama felaket kasıyor. Yani bu kadar çok kasması normal mi bilmiyorum ama size sorayım dedim.

Sistemim;

geforce gt 420m ekran kartı 2 gb.

intel core i5 cpu m460 2,53 ghz.

4 gb ram var, tamam tam yeterli değil ama bu kadar kasması garip geldi her şeyi kapattığım halde bazı sitelerdeki ayarları da denediğim halde hiç bir düzelme olmuyor hem uzun uzun sürelerde yükleniyor hem de çok kasıyor ateş bile edilemiyor bir hedefe kasmadan nedendir arkadaş.

Intel Core i5  m460 2,53 Ghz. işlemci ve 4 Gb. ram miktarınız yeterli olmakla birlikte NVidia GeForce GT 420M ekran kartınızla Call of Duty Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri'ne göre normal ayarlarda oynayabilmek için gerekli olan AMD Radeon HD 5870 1024 Mb. ekran kartı karşılaştırıldığında DirectX 11, Shader Model 5.0, Open GL 4.0 vb. özellikleri yeterli görünmekle birlikte Core Speed 500 MHz., GPU Memory 512 Mb., Memory Speed 800 MHz., Memory Bus 128-Bit vb. özellikler bakımından CoDAW'ı oynatmak için %50'den de fazla yetersiz kalıyor maalesef.

Bu durumda; özellikle sisteminizin ''soğutmasını'' temin ederek, gereksiz kaynak tüketen işlemleri durdurmak, dosyaları defrag yapmak vb. genel optimizasyonları yaparak ve yine önerim Razer Game Booster/Cortex kullanarak mevcut sisteminizden etkin olarak yararlanabileceğinizi, düşük ayarlarda da olsa bir miktar performans artışı elde edebileceğinizi tahmin ediyorum.

Slmlar. Yeniyim bu işlerde pek oyun felanda oynamazdım ama öylesine Call of Duty Advanced Warfare indireyim dedim ve indirip kurdum yükledim açtım ama felaket kasıyor. Yani bu kadar çok kasması normal mi bilmiyorum ama size sorayım dedim.

Sistemim;
geforce gt 420m ekran kartı 2 gb.
intel core i5 cpu m460 2,53 ghz.

4 gb ram var, tamam tam yeterli değil ama bu kadar kasması garip geldi her şeyi kapattığım halde bazı sitelerdeki ayarları da denediğim halde hiç bir düzelme olmuyor hem uzun uzun sürelerde yükleniyor hem de çok kasıyor ateş bile edilemiyor bir hedefe kasmadan nedendir arkadaş.

Call of Duty Advanced Warfare Güzeli Emily Ratajkowski

Call of Duty Advanced Warfare Kasma Sorunu