Advanced Warfare Setup.exe Lazım

Advanced Warfare Setup.exe Lazım
« : 05 Ekim 2016, 20:36:09 »

Merhaba Arkadaşlar,

Oyunu iso'dan klasöre çıkarttım ve iso dosyasını sildim. Tam kuruluma başlayacaktım ki Windows Defender setup.exe dosyasını trojan diye karantinaya aldı. Geri yükle dedim ama izin vermedi. Mutlaka nette bulurum diye çok önemsemedim ama maalesef hiç bir yerde bulamıyorum. Recovery programlarıyla geri getirmeye çalıştım ama işe yaramadı. Klasördeki bin. dosyalarını poweriso vb. açmaya çalıştım o da olmadı >:(
Elimde 45 gb dosya ile kalakaldım arkadaş  :'(
Advanced Warfare codex sürümü bir setup.exe çok da güzel iyi olacak.

Ynt: Advanced Warfare Setup.exe Lazım
« Yanıtla #1 : 05 Ekim 2016, 21:45:35 »
CoDAW'ın codex sürümü vardı diye hatırlıyorum ama silmişim sanırım, bulamadım maalesef. Dediğiniz gibi iso içindeki kurulumu başlatan setup dosyasını bulmak kolay değil. Eğer indirmek isterseniz oyunun sadece singleplayerini içeren 27 Gb.lık sürümleri de mevcut.

Merhaba Arkadaşlar,

Oyunu iso'dan klasöre çıkarttım ve iso dosyasını sildim. Tam kuruluma başlayacaktım ki Windows Defender setup.exe dosyasını trojan diye karantinaya aldı. Geri yükle dedim ama izin vermedi. Mutlaka nette bulurum diye çok önemsemedim ama maalesef hiç bir yerde bulamıyorum. Recovery programlarıyla geri getirmeye çalıştım ama işe yaramadı. Klasördeki bin. dosyalarını poweriso vb. açmaya çalıştım o da olmadı >:(
Elimde 45 gb dosya ile kalakaldım arkadaş  :'(
Advanced Warfare codex sürümü bir setup.exe çok da güzel iyi olacak.

Call of Duty Advanced Warfare Codex Setup

Ynt: Advanced Warfare Setup.exe Lazım
« Yanıtla #2 : 05 Ekim 2016, 22:53:21 »
CoDAW'ın codex sürümü vardı diye hatırlıyorum ama silmişim sanırım, bulamadım maalesef. Dediğiniz gibi iso içindeki kurulumu başlatan setup dosyasını bulmak kolay değil. Eğer indirmek isterseniz oyunun sadece singleplayerini içeren 27 Gb.lık sürümleri de mevcut.

Evet 27 gb sürümü gördüm ama malum akk'yı aştım, o yüzden indirmek uzun sürecek.
İlgin için teşekkür ederim, artık elinde exe olan birini bekleyeceğiz.