Anket, Call of Duty 2013 Oyununun Hikayesi Sizce Nasıl Olmalı?

''Call of Duty 2013 Oyununun Hikayesi Sizce Nasıl Olmalı?'' konulu ve polldaddy.com destekli anketimize katılmanızı rica ederiz. Anket formuna forum ana sayfasından ve sitemizin muhtelif yerlerinden ulaşabilirsiniz. Anket sonuçları kısa bir süre sonra açıklanacaktır, teşekkürler.

İyi anketler, iyi oyunlar.

Call of Duty, Call of Duty United Offensive, Call of Duty 2 ve Call of Duty 5: World at War oyunlarında II. Dünya Savaşı konusunu işleyen,

Call of Duty 4: Modern Warfare, Call of Duty 6: Modern Warfare 2, Call of Duty 8: Modern Warfare 3 oyunları ile Modern Warfare konseptine geçiş yapan,

Call of Duty 7: Black Ops ve Call of Duty 9: Black Ops 2 oyunlarında ise Black Ops hikayesi ile devam eden Call of Duty serisinin 2013 yılında çıkacak oyununda hikayenin nasıl olmasını isterdiniz?

Anket Soruları :

A : World War II

B : Modern Warfare

C : Black Ops

Anket, Call of Duty 2013 Senaryosu Ne Olmalı

Ynt: Anket, Call of Duty 2013 Oyununun Hikayesi Sizce Nasıl Olmalı?
« Yanıtla #1 : 22 Şubat 2013, 15:37:02 »
Bence en iyi Call of Duty serisi oyunlar World War II senaryosu ile yapılanlar. Herbirinin yeri ayrı; Call of Duty mi dersin yoksa Call of Duty United Offensive mi? yoksa Call of Duty 2 mi dersin Call of Duty 5: World at War mı? Hepsi birbirinden güzel.

Ayrıca anketi yüksek katılımla ve kısa sürede sonuçlandırmamız gerekiyor arkadaşlar. Malumunuz Activision anket çalışmasının sonuçlarını bizden bir an önce tamamlayıp bildirmemizi bekliyor :D :D :D

« Yanıtla #2 : 24 Şubat 2013, 23:32:48 »
Anket oylama sayfası forum üzerinden kaldırılıp ana sayfa üzerine taşınmıştır. Call of Duty 2013 Oyununun Hikayesi Sizce Nasıl Olmalı? konulu ankete codturkiye.net adresinde bulunan sayfalardaki sidebar üzerinden ulaşabilirsiniz. Teşekkürler.

« Yanıtla #3 : 25 Şubat 2013, 03:01:04 »
Modern Warfare'ye oy verenleri samimi bulmuyorum World War ll diyorum ve susuyorum :)

Call of Duty 2013 Oyununun Hikayesi Sizce Nasıl Olmalı?
« Yanıtla #4 : 25 Şubat 2013, 21:22:07 »
Modern Warfare'ye oy verenleri samimi bulmuyorum World War ll diyorum ve susuyorum :)
2. Dünya Savaşı senaryolu oyunlar benim de favorim. Keşke 2013'te çıkacak Call of Duty oyunu WWII senaryolu olsa. Anket sayfalarına forum üzerindeki menüde bulunan ''Anketler'' linkinden ve ayrıca codturkiye.net adresinde bulunan sayfalardaki sidebar üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Edit: Call of Duty 2013 Oyununun Hikayesi Sizce Nasıl Olmalı? konulu anket sonucunu bağlantıdan görebilirsiniz. İlginiz için teşekkürler.

Call of Duty 2013 Oyununun Hikayesi Sizce Nasıl Olmalı?

gukkan

• *
  • 137
« Yanıtla #5 : 26 Şubat 2013, 00:41:17 »
Yani niye geriye tekrar gidelim ki?Eski silahlar eski konular...Yeni şeyler lazım,yeni heyecanlar...Her türlü MW.Black ops da olur ama o yeni çıktığı için bunu çıkarmazlar.

« Yanıtla #6 : 26 Şubat 2013, 19:50:33 »
Yani niye geriye tekrar gidelim ki?Eski silahlar eski konular...Yeni şeyler lazım,yeni heyecanlar...Her türlü MW.Black ops da olur ama o yeni çıktığı için bunu çıkarmazlar.
Unutmadan söyleyeyim eskiler daima güzeldir :) Hem yaşanmış olaylar varken ne diye çağımızın 30 40 yıl ilerisine gidelimki bana sorarsanız WorldWar ll çünkü bi konusu ve hikayesi var.

« Yanıtla #7 : 26 Şubat 2013, 23:46:44 »
Activision zaten modern warfare olduğunu açıklamadı mı ? Ben açıkladı diye biliyorum :)