Arkadaşlar! Call of Duty Advanced Warfare Senaryosunu Birlikte Yazalım mı?

Call of Duty Advanced Warfare campaign yani eski adıyla singleplayer giriş bölümü videosu ile Induction ve Atlas bölümlerine ait gameplay videoları çekip yayınladım arkadaşlar. İlk izlenimlerime göre oldukça güzel bir oyun olmuş. Oyunun Induction adlı ilk bölümünde düşman hava aracını imha amacıyla patlayıcı yerleştirirken Will Irons'ın kolu sıkışıyor ve hayatını kaybediyor. Mitchell'ın, Will Irons'ı kurtarmak için sarfettiği çaba yetersiz kalıyor ve videoda da izleyebileceğiniz gibi patlama sırasında o da kolunu kaybediyor. Ve Call of Duty Advanced Warfare senaryosu ana karakterimiz Mitchell'ın bu hissiyatla Atlas Corporation'a davet edilmesi ve katılması ile şekilleniyor.

Bilmem yanlış mı anladım ve kurguladım yoksa? Tüm site ziyaretçilerimiz ile klan arkadaşlarımızı bu konu başlığına fikirlerini, CoDAW senaryosu hakkında edindikleri izlenimlerini yazarak katkılarını bekliyoruz, ben senaryoda kayda değer noktalar oldukça buradan yazmaya devam edeceğim, sizleri de bekliyorum.

Ayrıca Youtube, Dailymotion, Twitch ve Vimeo kanallarımızı takip etmenizi ve abone olmanızdan memnuniyet duyacağımı belirtmek isterim, teşekkürler.

CoDAW oyunu hakkında detaylı bilgiler ile çeşitli hataların çözümü ile ilgili konuları Call of Duty Advanced Warfare kategorisinde bulabilirsiniz.

Call of Duty Advanced Warfare Senaryo