Battlefield 3 Standard Edition Free Kampanya Yetişen Alıyor Kaçırmayın

Arkadaşlar, 19,99 Euro değerindeki Battlefield 3 (Standard Edition) oyununu 03 Haziran 2014 Salı gününe kadar Origin üzerinden ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Üyeliğiniz yoksa Origin'e üye olun, buradan Origin setup uygulamasını indirerek kurun ve yazılım üzerinden login olun. Halihazırda web sitesi ana sayfası ve Origin yazılımının üst kısmında da görebileceğiniz Battlefield 3 Free bağlantısından Get it Nawwwww :P deyin, kurulum yönergelerini takip edin ve download işlemini başlatın. Bu satırları yazmakta iken BF3 download kesintisi yaşasam da Origin'i kapatıp açtığımda BF3 indirmenin devam ettiğini söyleyebilirim, sanırım herkes beleşe yüklenmiş :D download kesilirse telaş etmeyin yani, iyi oyunlar.

Sistemim kaldırır mı diye düşünürseniz Battlefield 3 sistem gereksinimleri bilgilerini bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

Battlefield 3 Free Kampanya

Free Olarak Battlefield 3 Multiplayer Oynandığının Resmi
« Yanıtla #1 : 29 Mayıs 2014, 21:31:44 »
Origin'in Battlefield 3 free kampanyasından alınan tam lisanslı oyunla multiplayer serverde oynandığının resmidir arkadaşlar. İnşallah Call of Duty serilerinden perte çıkan oyunlar için bile olsa böyle kampanyalar düzenlenir.

Battlefield 3 Free Gameplay ScreenShot

Battlefield 3 Free Gameplay Deploy

Battlefield 3 Free Gameplay Stats

Get it Nawwww Battlefield 3 Free Kampanyasında Son Günler
« Yanıtla #2 : 01 Haziran 2014, 16:41:04 »
Battlefield 3 free kampanyasının bitmesine çok az bir süre kaldı arkadaşlar. Multiplayer deneyiminin de oldukça zevkli olduğunu söyleyebilirim. Sistemim kaldırmıyor diye düşünenler varsa oyunu şu an indirmenize gerek yok, Origin'e login olup Get it Nawwww :P dediğiniz anda Battlefield 3'ün tam sürüm ve süresiz lisans keyi üyelik hesabınıza yazılıyor. İleride dilediğiniz zaman BF3'ü kurma ve ister singleplayer ister multiplayer oynama imkanınız mevcut. Battlefield sunucuları ise 30 TL.'den başlıyor, yeterli oyuncu sayısına ulaşabilir ve finanse edilmesini sağlayabilirsek bir BF3 sunucumuz bile olabilir :D

Call of Duty'ci Battlefield 3 Oynuyor
« Yanıtla #3 : 03 Haziran 2014, 01:36:28 »
Call of Duty'ci Battlefield 3 oynuyor he he. Bu arada BF3 free kampanyasının bitmesine sayılı saatler kaldı, bilginize.

CoD'cu Battlefield 3 Oynuyor on Vimeo

No Avatar

SCRPN

• *
  • 26
Bu video senin oynayışın mı ?   :o

Battlefied 3 Oyun Kontrol Tuşlarına Alışamadım
« Yanıtla #5 : 06 Haziran 2014, 15:50:18 »
Henüz Battlefied 3 oyun kontrol tuşlarına alışamadım. Oğluma oynatıp videouyu çektirdim :D :D

Bu video senin oynayışın mı ?   :o

No Avatar

SCRPN

• *
  • 26
 :D Aynen bende indirdim campaign'de 2. görevde bıraktım.Bir türlü alışamadım.Zaten oyun çok kasıyordu.Benim sağcı mı solcu mu olduğum belli Sonuna Kadar CoD  ;)