Battlefield Hardline Beta Başladı

Battlefield Hardline Beta Başladı
« : 04 Şubat 2015, 01:32:19 »
Battlefield Hardline beta başladı arkadaşlar. Origin üzerinden PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One ve Xbox 360 oyun platformlarında 3-8 Şubat 2015 tarihleri arasında Battlefield Hardline beta sürümünü ücretsiz olarak oynayıp gameplay deneyimi elde edebileceksiniz ve oyun yapımcı da bu arada varsa oyundaki hata vs. giderme imkanı bulacak, darısı Call of Duty Serileri'nin başına.

17 Mart 2015 tarihinden itibaren oyun platformları için yayınlanacak olan ve halihazırda sistem gereksinimleri resmi olarak açıklanmayan Battlefield Hardline oyununu Battlefield 4 Sistem Gereksinimlerini karşılayabilen bilgisayarınızla oynayabileceğinizi düşünüyoruz. Battlefield Hardline beta hakkında daha detaylı görselleri burada, çıkabilecek sorunların çözümüne dair bilgileri ise şurada bulabilirsiniz.

Battlefield Hardline beta oynayabilmek için üyeliğiniz yoksa Origin üyeliği alınız ve Origin yazılımı'nı kurunuz. Ardından Origin Demo & Beta sayfasına giriniz ve resimde de görebileceğiniz ''Play Now'' butonuna tıklayınız. Ardından açılan pencereden Launch origin butonuna tıkaldığınızda Origin yazılımınız açılacak ve yaklaşık 9.61 Gb. boyutundaki download sonrası oyunun kurulumu tamamlanacaktır, iyi oyunlar.Battlefield Hardline Beta Nasıl Oynanır

Battlefield Hardline Beta