Bilgisayarım CoDGhosts'u Kaldırır mı?

Bilgisayarım CoDGhosts'u Kaldırır mı?
« : 06 Ocak 2016, 16:55:30 »
Kolay gelsin. Yaklaşık 1 ay öncesinde eski makinemde Game Booster çalışırken bile Call of Duty Ghosts'u aşırı kasma ile oynuyordum düşük ayarda o yüzden oynarken zevk alamadıydım bile. Bu sebeple sildiydim. Acaba yeni makinem oyunu kaldırır mı? Eğer kaldırırsa Advanced Warfareyede başlamayı düşünüyorum. Onunla beraberde incelerseniz memnun olurum.

Şimdiden teşekkürler.

Bilgisayar Temel Bilgileri

DirectX Tanı Aracı

Ynt: Bilgisayarım CoDGhosts'u Kaldırır mı?
« Yanıtla #1 : 06 Ocak 2016, 16:56:39 »
Kolay gelsin. Yaklaşık 1 ay öncesinde eski makinemde Game Booster çalışırken bile Call of duty Ghosts'u aşırı kasma ile oynuyordum düşük ayarda o yüzden oynarken zevk alamadıydım bile. Bu sebeple sildiydim. Acaba yeni makinem oyunu kaldırırmı? Eğer kaldırırsa Advanced Warfareyede başlamayı düşünüyorum. Onunla beraberde incelerseniz memnun olurum.

Şimdiden teşekkürler.

Resimler görünmemiş kusura bakmayın düzenlenirse sevinirim.

« Yanıtla #2 : 06 Ocak 2016, 18:29:01 »
Intel Core i5 4200U 1.60 Ghz. Turbo Speed 2.30 Ghz. Core 2 (her fiziksel çekirdekte 2 sanal çekirdek) işlemci ve 8 Gb. ram miktarınız değerleri birbirine çok yakın olan Call of Duty Ghosts Sistem Gereksinimleri ve Call of Duty Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri'ni karşılıyor ve her iki oyunu da normal ve üzeri ayarlarda oynatabilecek seviyede.

Intel i5 4200U işlemci ile gelen DirectX 12 destekli Intel HD Graphics 4400 grafik aygıtının ise CoDGhosts ve CoDAW'ı düşük ayarlarda oynatabileceğini tahmin ediyorum. Verdiğiniz ekran görüntülerinde görünmüyor ama sisteminizde yüksek ihtimalle ikincil bir kartınızın daha olması gerekiyor. Bağlantıdaki Speccy Free ya da başka bir yazılımla sisteminizi taratıp bakabilirseniz ekran kartı ile diğer bilgisayar bilgilerine ulaşabilirsiniz. Eğer mevcutsa diğer ekran kartınızın model numarasını bildirebilirseniz onu da incelemeye çalışalım.

Kolay gelsin. Yaklaşık 1 ay öncesinde eski makinemde Game Booster çalışırken bile Call of Duty Ghosts'u aşırı kasma ile oynuyordum düşük ayarda o yüzden oynarken zevk alamadıydım bile. Bu sebeple sildiydim. Acaba yeni makinem oyunu kaldırır mı? Eğer kaldırırsa Advanced Warfareyede başlamayı düşünüyorum. Onunla beraberde incelerseniz memnun olurum.

Şimdiden teşekkürler.

« Yanıtla #3 : 06 Ocak 2016, 19:24:01 »
Intel Core i5 4200U 1.60 Ghz. Turbo Speed 2.30 Ghz. Core 2 (her fiziksel çekirdekte 2 sanal çekirdek) işlemci ve 8 Gb. ram miktarınız değerleri birbirine çok yakın olan Call of Duty Ghosts Sistem Gereksinimleri ve Call of Duty Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri'ni karşılıyor ve her iki oyunu da normal ve üzeri ayarlarda oynatabilecek seviyede.

Intel i5 4200U işlemci ile gelen DirectX 12 destekli Intel HD Graphics 4400 grafik aygıtının ise CoDGhosts ve CoDAW'ı düşük ayarlarda oynatabileceğini tahmin ediyorum. Verdiğiniz ekran görüntülerinde görünmüyor ama sisteminizde yüksek ihtimalle ikincil bir kartınızın daha olması gerekiyor. Bağlantıdaki Speccy Free ya da başka bir yazılımla sisteminizi taratıp bakabilirseniz ekran kartı ile diğer bilgisayar bilgilerine ulaşabilirsiniz. Eğer mevcutsa diğer ekran kartınızın model numarasını bildirebilirseniz onu da incelemeye çalışalım.

Söylediğiniz gibi ikinci bir ekran kartım daha mevcut.

Speccy Free İkincil Ekran Kartı Bilgisi

« Yanıtla #4 : 06 Ocak 2016, 20:27:55 »
Özelliklerini görselden ve AMD Radeon R9 M200X Series bağlantısından inceleyebileceğiniz ekran kartlarının R9 M265X, R9 M270X, R9 M275X, R9 M280X, R9 M290X, R9 M295X olmak üzere altı modeli mevcut. DirectX 12, 4 Gb. bellek, 128-256-Bit memory bus, 625-1100 MHz. engine clock, 1125-1500 MHz. memory clock, 72-160 Gb./s memory bandwith vb. arasında değerlere sahip R9 M200X serisi ekran kartıyla CoDGhosts ve CoDAW'ı normal ayarlarda oynayabileceğinizi tahmin ediyorum. Speccy yazılımı sizde hangisinin yüklü olduğu detayını vermemiş. Eğer sisteminizdeki kart M290X, R9 M295X'den birisi ise normal ayarların üzerini de oynatır diye tahmin ediyorum.

Söylediğiniz gibi ikinci bir ekran kartım daha mevcut.

AMD Radeon R9 M200X Series Ekran Kartı Özellikleri