Bir Nevi Selamlama Konusması :D |C-TR|CADI - Ceyda

CADI

• *
  • 22
Bir Nevi Selamlama Konusması :D |C-TR|CADI - Ceyda
« : 17 Eylül 2012, 16:07:36 »
öncelikle konuyu nereye açacağımı bilemedim en iyi yerin burası olacağını düşündüm ve buraya yazıyorum.

ilk başta söylemek istediğim ve konuyu açma sebebim olan klan içindeki hitap şekilleri. ben kendi adıma herkese ismiyle hitap etmek istediğimi söylemek istiyorum. çünkü klan içinde yaş farkı oldukça fazla. o yüzden abi mi desem demesem mi diye düşünmektense herkese ismiyle hitap etmek istiyorum. bunu saygısızlık olarak değil tam aksine saygımın ve samimiyetimin göstergesi olarak görürseniz sevinirim:D

klana girmeden önce de sizleri az çok tanıyordum, ve birbirinize olan saygınız ve bağlılığınıza hayranım. o yüzden bir C-TR olmayı istedim zaten:D klana katılır katılmaz herkesle tanışmaya çalıştım ki hala devam ediyorum.

normal yaşantımda olduğumdan daha olgun biri olduğumu söylerler, 22 yaşında olmama rağmen 35 gibisin diyenler var:D o yüzden yerimi bilen biri olduğumu unutmayın lütfen. oyun içindeyken nicklerinizle hitap ediyorum gerçek isimlerini başkalarının bilmesini istemeyen olabilir diye.

klana girer girmez kick yetkisi falan da aldım bunu lütfen işinize burnumu sokmak olarak algılamayın:D tüm amacım size az da olsa yardım edebilmek yanınızda olabilmek. daha keyifli vakit geçirmek.

yeri gelmişken klana girerken bana çok nazik davranan ve yardımcı olan herkese, öncelikle erdeme:D çok teşekkür ederim. herkes gerçekten çok iyi.

şunları da eklemek istiyorum; bilgisayar başında uzun zaman geçirdiğim için sitede olsun xf de olsun uzun süre online durumdayım. ama yine de sık sık kalkıp işlerimi halledip geri gelmem gerekebiliyor. siteyi sürekli takip ediyorum.

klan takımı konusuna gelince birinden bilgi almak istiyorum yardım ederseniz sevinirim:D ben kendi adıma sd oynamayı çok sevmiorum eğlenceli gelmiyor. zaten az önce dediğim gibi aniden kalkıp gitmem gerekebiliyor bu yüzden sd ye girip afk olup sinir bozmak da istemiorum:D

şu an için aklıma gelenler bunlar.. son olarak; C-TR ailesinin bu güzel insanlarına sevgiler ve saygılar:D burda olduğum için mutluyum..

Ynt: Bir Nevi Selamlama Konusması :D |C-TR|CADI - Ceyda
« Yanıtla #1 : 17 Eylül 2012, 16:47:43 »
öncelikle aileye hoş geldin   . . . hitap konusunda tereddüt yaşadığın yaşlı kesimdenim  , böyle rahat ediyorsan isimle hitap edebilirsin benim adıma sıkıntı yok  . . . kick yetkisi almanı  haddi aşmak değil elini taşın altına sokmak olarak değerlendriyorum . . . şapka çıkartıyorum . . . klanımız sunucudan ibaret değil , dolayısı ile sitede aktif olup konulara sohpetlere iştirak etmen bizleri mutlu eder . . . takım konusunda ise zorunluluk yok , kimseden olmazsa olmaz kurallarımız haricinde yapmak istemediği bir konuda beklentimiz yok  . . . bütün arkadaşların her konuda yardıma hazır istemekten sakın çekinme . . .tekrardan aileye hoş geldin  . . .  :D
 not :  güzel bir girişti  , etkilendim . . . hanım eli farkı olsa gerek , mesajı aldınızmı   sanal ordunun erkek neferleri :D

« Yanıtla #2 : 17 Eylül 2012, 16:53:19 »
tekrar hoşgeldin.bu kadar kısa zamanda ailemizi kabullebenip sorunlarımıza otrak olman çok güzel bişey.asıl ben teşekkür ederim zor da olsa ikna olup konuştugun için :D.

« Yanıtla #3 : 17 Eylül 2012, 17:29:17 »
Öncelikle klana girdikten sonra kendizi de tanıtan bir konu açmanızdan dolayı sizi tebrik ediyorum. Unutma, gözden kaçırma vb. hususların olmaması ve klandaki arkadaşların birbirleriyle kısa sürede kaynaşmalarını sağlamak üzere Klan Yönetmeliğine de yazdığımız konu açma işine uyan birkaç kişiden birisiniz şu ana kadar.

« Yanıtla #5 : 18 Eylül 2012, 11:21:21 »
Ceyda can:D bu sıkıntını heralde en çok rahatlatıcak kişi olarak yas farkımız yok ve ne olursam oliyim zatende annem babam dahi bana koko der .. sende oyle dersen yabancılık cekmem:)

« Yanıtla #6 : 18 Eylül 2012, 13:47:57 »
tekrar hoşgeldin klanımıza klanda en küçük benim diye biliyorum :) vede çoğu kişiye abi olarak hitap ediyorum ( yaş 18 ) tereddüt etmene gerek yok suana kadar nasıl hitap edersen et saygılı bir biçimde olduktan sonra hepsini kabul ediyor bu klan elemanları :) bu arada adımda ertuğrul bana ismimle hitap edebilirsin :)

No Avatar

Bonzi

• *
  • 72
« Yanıtla #7 : 19 Eylül 2012, 15:18:16 »
Ceyda tekrar hoşgeldin klana,keyfini çıkartmaya bak abilik ablalık değil saygı esas bizde biliyorsun.Bende 30+ yaş gurubuna giriyorum :D ama hitap hiç önemli değil nasıl rahat edersen.

« Yanıtla #8 : 20 Eylül 2012, 18:02:10 »
Hosgeldin öncellikle ben herkeze abi dedigim için sorun olmuyor samimi olduklarima abi diyorum daha dogrusu samimi olmadigim genelde ismini ve yasini bilmedigimdir onlara nickiyle hitab ederim murat abi konu aç demisin de klan tanmisma bölümüne yazdik zaten gerisini bence konu açmayla degil xfiredeki kendi aramizda konusmalayla samimi olabiliriz konu açmaya gerek yok :D :D hosgeldin tekrardan :D