Black Ops 2 Ballista Sniper Quickscope Kullanma

Black Ops 2 Ballista Sniper Quickscope Kullanma
« : 18 Aralık 2013, 16:28:12 »
Merhaba Arkadaşlar Bana Black Ops 2 Ballista sniper kullanma konusunda yardım edebilecek var mı Ballistayı aldım ve çok iyi kullanmak istiyorum videolarda da görüyorum adamlar quickscope falan çekiyorlar bunu bana öğreteblicek var mı

(Bilgisayardan oynuyorum Steam adım:XslayerXTr)

Black Ops 2 Sniper Kullanma Yardım
« Yanıtla #1 : 26 Aralık 2013, 22:47:54 »
Lütfen yardım edin konu kaç haftadır burada

Black Ops 2 Bilgisayarımda Mevcut Değil
« Yanıtla #2 : 27 Aralık 2013, 03:25:41 »
Yardımcı olmak isterdim fakat Black Ops 2 şuanda bilgisayarımda mevcut değil.Yardımcı olabilecek arkadaşlarımız en kısa sürede cevaplayacaktır konuyu.

Black Ops 2 Öğreniyoruz Lesson-4

Black Ops 2 Ballista Sniper İyi Kullanma
« Yanıtla #3 : 29 Aralık 2013, 17:30:51 »
Merhaba Arkadaşlar Bana Black Ops 2 Sniper Kullanma Konusunda yardım edebilecek var mı Balistayı aldım ve çok iyi kullanmak istiyorum videolarda da görüyorum adamlar quickscope falan çekiyorlar bunu bana öğreteblicek var mı
Daha önce kullanmadığım için, 43. levelde açılan Black Ops 2 Ballista sniper tüfeğini iyi kullanabilmek için kısa bir araştırma yaptım. Pro sniper olmak ve Ballista sniper tüfeğini en iyi şekilde kullanabilmek için yaptığım araştırma sonucunda elde ettiğim çeşitli önerileri aşağıda bulabilirsiniz.

İyi bir Black Ops 2 Ballista sniper olmak için oynanış haritasını çok iyi bilmeli ve en iyi konumda mevzii almalısınız. Yeriniz tespit edilip baskına uğradığınızda ya da emniyet amacıyla yer değiştirirken yakın savunma amacıyla daima ikincil silahınızı tercihan KAP-40 çekmelisiniz.

Black Ops 2 Ballista sniper için tavsiye attachments/silah eklentileri: Nişan alma kabiliyeti ile şarjör kapasitesini artıran ve hızlı şarjör değiştirmeye yarayan Ballistic CPU, Fast Mag ve Extended Clip eklentilerini kullanmalısınız.

Black Ops 2 Ballista sniper için tavsiye perkler:
Perk 1: Ghost
Perk 2: Toughness
Perk 3: Dexterity, Tactical Mask

Black Ops 2 Ballista Sniper Custom Perk, Attachments

Black Ops 2 Ballista Sniper Quickscope Yapmak
« Yanıtla #4 : 02 Ocak 2014, 22:14:36 »
ben bunları biliyorum ben quickscope yapmayı öğrenmek istiyorum

Black Ops 2 Quickscope Tekniği
« Yanıtla #5 : 04 Ocak 2014, 18:17:33 »
ben bunları biliyorum ben quickscope yapmayı öğrenmek istiyorum
Konuyu bilmeyen yeni oyuncular için CoD quickscope'u, sniper tüfekle ani dürbün açıp beklemeden rakibe ateş etmek olarak tanımlayabiliriz sanırım. Quickscope, CoD(1) ve CoDUO oyunları tam anlamıyla desteklemese de özellikle CoD2 ve CoD4 olmak üzere sonrasında çıkan CoD serilerinde yapılabilen sniper ile saliseler içerisinde gerçekleştirilen çabuk ateş etme tekniğidir.

Quickscope tekniğinin zamanla ve çokça pratik yapılarak elde edilebilen bir ustalık ve bir o kadar da şansı gerektiren bir yetenek olarak görüyorum. Ayrıca kendim denememekle birlikte; sağ klik yapılıp dürbün açıldığında otomatik olarak nefes tutmayı da sağlayan bazı config dosyaları ile quickscope özelliğinin artırıldığını duymuştum, bu konuda sanırım ve kalmışsa usta CoD2/CoD4 oyuncuları bilgi verebilirler  :P

Sonuç olarak tüm Call of Duty serisinde olduğu gibi Black Ops 2'de de quickscope tekniğinin aşağıdaki koşullara bağlı olduğunu düşünüyorum.

%40 Zamanla ve çalışma ile elde edilebilecek tecrübe,
%20 Cfg dosyası ile takviye,
%40 Şans

Black Ops 2 Öğreniyoruz Lesson-1

Black Ops 2 Ballista Quickscope