Black Ops 2 Multiplayer Oynamayı Öğreniyoruz Ders 1-2

Evet arkadaşlar, Black Ops 2 multiplayer oynamayı öğreniyoruz yazı ve video dizisinin ilk yayınıyla başlıyoruz dersimize. Fırsat buldukça BO2 multiplayer oyun videoları çekip bu videolarda edindiğim tecrübeler ve çıkardığım dersler ile CoDSerisi'nin ilk oyunundan bu yana kazandığım deneyimleri küçük sloganlar halinde her videonun altında ve forumda açacağım konu başlıklarında belirteceğim. Maksat biraz muhabbet olsun, biraz da oyuna yeni başlayanlar için faydası olsun istiyorum. Aynı zamanda foruma da canlılık katacaktır sanıyorum, yorumlarınızla katkıda bulunmanızı bekleriz. Black Ops 2 multiplayer oynadığım sunucularda online olarak ortalama 50-100 kişi bulunuyor, akşam saatleri ise güzel kapışmalar oluyor, BO2 multi oynamak isteyen ziyaretçilerimiz sadece klan elemanları ve üyelere özel bölümden üye olarak yararlanabilirler.

Şu ana kadar şahsen dört video hazırladım, fırsat bulamadığım zamanlarda ya da oynanışın ve çekimlerin düzgün olması halinde yetiştirdiğim asistanımın videolarını da yayınlayacağım, gerçi benden güzel oynuyor, gençlik işte :D Bu videolar ile devam videolarını Dailymotion ve Youtube kanallarımızda, Dailymotion Çalma Listesi'nde, videoların sonundaki video önerilerinde ya da Black Ops 2 kategorisi altında bulabilirsiniz. Ayrıca şu an 11 takipçili :'( Dailymotion kanalımıza takipçi olursanız videolar yayınlandıkça e-posta ile haberdar edilirsiniz, teşekkürler.

İlk Black Ops 2 multiplayer gameplay videomuz Black Ops 2 haritalarından Studio'da geçiyor, biraz kasaplık biraz da ses kasmaya çalışmışım, 2. videoda ise ağır makinalı ile baskı altına almışım elemanları, izleyelim bakalım.

Ders-1:  Gelin birlikte öğrenmeye başlayalım, bir taraftan da zevkini çıkaralım. Derslerin devamını devam video ve konu başlıklarında işleyeceğiz.

Ders-2: Rakibin başını ezecek, bulduğunda affetmeyeceksin.