Black Ops 2 Multiplayer Oynamayı Öğreniyoruz Ders 9-14

Black Ops 2 Multiplayer serimizin 9 ve 14üncü ders videolarını da çektik arkadaşlar. Ben neymişim değil ne olacağım felsefesiyle :) bir şeyler öğreniyoruz işte, umarım sizlere de katkısı oluyordur. BO2 multiplayer ders videolarını artık sonlandırmayı düşünüyorum, iyi bir oynanış denk gelir ve videosunu alma imkanım olursa kanala eklerim belki. Şu aralar Black Ops Combat Training oynamaya başladım botlarla, oldukça zevkli oluyor, fırsatım olursa Black Ops botlu oynanış videolarıyla devam edeceğim. Ayrıca kanala son dönemde üye olan takipçilerimize teşekkürler, maşallah 30 kişiyi bulmuşuz. Kanalımızı takip eden arkadaşların ya da kanala uğrayan diğer ziyaretçilerimizin kanal ana sayfası ve video sayfalarındaki ''beğen'', ''paylaş'' butonlarını da kullanmalarını rica ederiz :P

Ders-9: Hileci de olsa pes etme, S12'nin tadına o da baksın.

Ders-10: Black Ops 2 Hijacked haritasında iyi bir kapışma oldu

Ders-11: Rakibi vurduğun yerden hemen uzaklaş ya da yolunu değiştir, seni bulmaya gelecektir.

Ders-12: Şu bıçak kullanma olayına biraz eğilmek lazım.

Ders-13: Turbine haritasında kritik noktaları elde tutmak gerek, sensor granade ile de arkayı kollamak lazım.

Ders-14: Elemanı vuramıyorsan yakınındaki araçlara ver mermiyi. Sayfayı çeviriniz lütfen :D 01:27

Black Ops 2 Multiplayer Oynamayı Öğreniyoruz videolarını Dailymotion Kanalımız'da, Dailymotion Çalma Listesi'nde, videoların sonundaki video önerilerinde ya da Black Ops 2 kategorisi altında bulabilirsiniz. Ayrıca şu an 30 takipçili kanalımıza üye olursanız videolar yayınlandıkça e-posta ile haberdar edilirsiniz, teşekkürler.