Black Ops 2 PS3 Konsol Kullanımı

Black Ops 2 PS3 Konsol Kullanımı
« : 20 Nisan 2013, 20:58:46 »
Merhaba arkadaşlar ilk kez ps oynamaya başladım. Yaşım 29 o stix i sanırım kullanmakta zorlandığımı hissediyorum :) Henüz bugün elime geçen ps3 ümü kurduktan sonra int den black ops un demosunu indirip oynamaya başladım çok zor bu konsolun kullanımı :( Oynayan var mı demosunu?

Ynt: Black Ops 2 PS3 Konsol Kullanımı
« Yanıtla #1 : 21 Nisan 2013, 12:31:15 »
Merhaba arkadaşlar ilk kez ps oynamaya başladım. Yaşım 29 o stix i sanırım kullanmakta zorlandığımı hissediyorum :) Henüz bugün elime geçen ps3 ümü kurduktan sonra int den black ops un demosunu indirip oynamaya başladım çok zor bu konsolun kullanımı :( Oynayan var mı demosunu?
Oyunları PC platformunda oynadığım için PS3 konusunda yardımcı olamayacağım maalesef. Fakat PS3 konusunda bilgili olduğunu düşündüğüm bir Black Ops 2 klanının kurucusu üyemize konu hakkında bilgi mesajı gönderdim, dönüş yapmasını ümit ediyorum :) Kolay gelsin.

Call of Duty 9 Black Ops 2 PS3 Konsol Kullanımı

Ynt: Black Ops 2 PS3 Konsol Kullanımı
« Yanıtla #2 : 21 Nisan 2013, 23:59:04 »

selam, sanırım stix derken L3 ve R3 butonlarından bahsediyosun :) onlarda üzerine bastığın zaman tuş görevini görür (ilerde bazı oyunlarda o tuşu istediğinde bilgin olsun diye söylüyorum) öncelikle şunu söylemem gerekir ki iki farklı oyun çeşidiyle karşılaşıcaksın. bazı oyunlarda sadece R3 butonuyla hem ileri geri hem sağa sola bakma işini halledebilceksin ama call of gibi oyunlarda ikisine de ihtiyacın var. tamamen koordinasyon meselesi, alışmakla alakalı. istersen god of war gibi sadece R3 tuşuyla hareket sağlayan oyunlarla başla. daha sonra call of gibi ikisini de kullanıcağın oyunlara geç şahsen ben öyle yaptım alışması daha kolay oluyor. bi süre sonra eline bakıp hepsini aynı anda kullandığını görünce şaşırıcaksın  :D kolay gelsin bir sıkıntın olursa elimden geldiğince yardımcı olurum :)