Black Ops 2 Zombie Oynamak

Black Ops 2 Zombie Oynamak
« : 09 Temmuz 2014, 20:38:34 »
Call of Duty Black Ops 2 zombie oynamak için t6zm.exe uygulaması ile zombi modu açtıktan sonra aşağıdaki Black Ops 2 zombi gameplay videosunda gösterildiği şekilde oyun ana menüsünde online menüsüne geçiş yapıyoruz. Daha sonra ister Solo Play zombi menüsüne girerek tek başınıza zombi oynayabilir ya da isterseniz Public Match menüsüne girip Black Ops 2 Friends listesindeki arkadaşlarınızı davet ederek veya online durumdaki diğer oyuncularla ve siz dahil en fazla dört oyuncu ile zombilerle mücadele edebilirsiniz. Black Ops 2 zombi Custom Games menüsünden ise zombi modun zorluk derecesi, raund sayısı vb. ayarları yapabilirsiniz.

Public Match menüsüne girdikten sonra beğendiğiniz ve oyun DLC map envanterinizde mevcut olan haritalardan Green Grun, Farm, Bus Depot, Town, Nuketown Zombies, Mob of the Dead, Die Rise, Buried, Origins vb. zombi haritalarından birini seçerek host olarak zombi modu başlatıyorsunuz. Diğer oyuncuların da katılmaları ve hazır olduklarını belirtmek için Ready Up butonuna basmaları ile birlikte zombi haritasının yüklenmesi başlıyor. Oyuncuların internet bağlantısına göre değişen sürelerde haritanın yüklenmesiyle birlikte artık Black Ops 2 Zombie multiplayer oynayabilirsiniz.

Black Ops 2 multiplayer/solo zombie ya da online oyuncularla multiplayer matchmaking oynayabilmek için gereken ayrıntılı bilgileri Üye Ol'duktan sonra sadece klan elemanlarımız ile üyelerimize açık CoDVip kategorisinde bulabilirsiniz. Üye olmazsanız bakar durursunuz.

Black Ops 2 Zombie Oynamak

Black Ops 2 Zombie Public Match

Black Ops 2 Zombie Mod Oynamak

Black Ops 2 Zombie Oynamak