Black Ops 3 Beta Kayıt İşlemleri

Black Ops 3 Beta Kayıt İşlemleri
« : 29 Nisan 2015, 15:40:11 »
Download
Bugün sizlere Black Ops 3 multiplayer betaya nasıl kayıt olunacağını ve beta code'larını nasıl etkinleştireceğinizi anlatmaya çalışacağım arkadaşlar. Daha önceki yazımızda da belirttiğimiz gibi BO3 beta key'e sahip olabilmek için oyunu ön sipariş yoluyla satın almanız ve BO3 betaya katılabilmek için ayrıca etkinleştirme işlemi yapmanız gerekiyor. Oyunu satın aldığınız siteden size satış sırasında ya da e-posta yoluyla verilecek Black Ops 3 beta kodunuzu etkinleştirmek için sırasıyla aşağıdaki resimlerde de görebileceğiniz işlemleri gerçekleştiriniz.

* Call of Duty resmi sitesinden üyelik alarak login olunuz.

* Ardından Black Ops 3 Beta Kayıt sayfasına girerek ''Redeem Code'' butonuna tıklayınız.

* Açılan sayfadaki ''Enter 13 Digit Code Here'' kutucuğuna Black Ops 3 Beta Code'unuzu yazınız, ''Select Your Console'' kısmından kullandığınız XBOX LIVE, PLAYSTATION, PC account/oyun platformunuzu ve son olarak ''Select Region'' kısmından da Europe'yi seçiniz ve Redeem butonuna tıklayınız.

* Tüm bu işlemleri doğru bir şekilde yaptıysanız Black Ops 3 multiplayer beta uygulamasına katılabilirsiniz.

Şu an için olmasa da ben yine de henüz tarihi açıklanmayan beta başlangıcı ile oyunun çıkış tarihi arasındaki bir bölümde kısa süreli de olsa BO3 betanın free olarak da açılabileceğini tahmin ediyorum. BO3 beta başladığında ya da önemli bir gelişme olduğunda buradan duyurmaya çalışacağım. ''Black Ops 3 Beta'' başlangıcından haberdar olanların konu altından bildirmelerini ve betaya katılan oyuncu arkadaşların konuya katılımlarını bekleriz, teşekkürler.

Call of Duty Black Ops 3 ile haberleri, detaylı bilgileri, minimum sistem gereksinimlerini ve daha fazlasını bağlantıdaki kategoride bulabilirsiniz.Call of Duty Black Ops 3 Multiplayer Beta Kayıt Olmak

Call of Duty Black Ops 3 Multiplayer Betaya Nasıl Kayıt Olunur?

Call of Duty Black Ops 3 Multiplayer Beta Kayıt Olma İşlemleri

Black Ops 3 PC Beta Steam Kayıt İşlemleri
« Yanıtla #1 : 25 Ağustos 2015, 21:12:32 »
Black Ops 3'ü steam üzerinden alan ve hala kendilerine beta key içeren e-posta gelmediği için heyecan yapan PC oyuncularının boşuna telaşa kapılmalarına gerek yok arkadaşlar. Steam'den oyunu satın alanların multiplayer betaya katılımları otomatik olarak gerçekleşek, bilginize.

Güncelleme: BO3 betaya katıldık arkadaşlar, çektiğim videoları konu başına ve bu mesajıma ekliyorum, iyi seyirler. Kanalımıza abone olmayı unutmayın :)