Black Ops 3 Beta Türkiye Oyuncu Grubu

Black Ops 3 Beta Türkiye Oyuncu Grubu
« : 29 Nisan 2015, 22:21:27 »
Download
Daha önce duyurusunu yaptığımız ve nasıl kayıt olunacağına değindiğimiz Black Ops 3 multiplayer beta için özellikle Türkiye'de bulunan BO3 beta oyuncularını bir araya getirmek, beta içerisinde de olması beklenen arkadaşlarla birlikte oynama özelliğini kullanabilmek, birbirimizi oyuna davet ve friendlist'e ekleyebilmek, Black Ops 3 multiplayer beta gameplay deneyimlerimizi, ekran görüntü ve videolarımızı paylaşmak amacıyla ''Black Ops 3 Beta Türkiye Oyuncu Grubu'' kurmanın uygun olacağını ve multiplayer betanın açılması ile birlikte sitemizin iyi bir buluşma noktası olacağını düşünüyoruz arkadaşlar. Black Ops 3 Beta oyuncusu arkadaşların birbirlerini eklemeleri için BO3 Beta ID'leri ile oyun platformlarını bu başlık altından belirtip kendilerinden kısaca bahsetmelerini rica ederiz. Black Ops 3 beta gameplay deneyimleriniz ile ilgili anlatım, inceleme, ekran görüntü ve videolarınız için ayrı konu başlığı açınız. Teşekkürler, iyi betalar.

Kod: [Seç]
Kimim : (Kısaca kendinizden bahsediniz.)
BO3 BETA ID/Nick: (Diğer oyuncuların sizi arkadaş olarak oyuna eklemeleri için gerekli bilgiyi yazınız.)
Oyun Platformu : (Hangi oyun platformu ile BO3 multiplayer betaya katıldığınızı yazınız.)

Black Ops 3 Beta Türkiye Oyuncu Grubu

Ynt: Black Ops 3 Beta Türkiye Oyuncu Grubu
« Yanıtla #1 : 03 Mayıs 2015, 22:30:58 »
Hem beta sürecinde hem de sonrasında Black Ops 3 oyuncuları olarak bir araya gelmek amacıyla Steam üzerinde Black Ops 3 Türkiye Oyuncu Grubu oluşturdum arkadaşlar. Yukarıdaki formu doldurmanızı ve steam grubumuza katılımlarınızı rica ederiz.

Black Ops 3 Multiplayer Beta PS4 Başlangıç Tarihi
« Yanıtla #2 : 10 Temmuz 2015, 19:36:30 »
PS4 için Black Ops 3 multiplayer beta başlangıç tarihi Treyarch tarafından 19.08.2015 olarak açıklandı arkadaşlar. Detaylar daha sonra gelecek, bilginize.

Black Ops 3 Beta PS4 İçin Başlıyor

PC İçin Black Ops 3 Multiplayer Beta Başlıyor
« Yanıtla #3 : 15 Ağustos 2015, 14:41:23 »
PC için Black Ops 3 multiplayer beta'nın 26 Ağustos 2015 tarihinde başlayacağı bildirildi arkadaşlar. BO3 multiplayer beta tanıtım videosunu aşağıda, Call of Duty Black Ops 3 oyunu ve multiplayer beta hakkında detaylı bilgileri bağlantıdaki kategoride bulabilirsiniz.

Alıntı
https://www.callofduty.com/blackops3
Call of Duty: Black Ops 3 Multiplayer Beta Arrives August 19 on PS4 and August 26 on Xbox One and PC. Actual platform availability and launch date(s) subject to change. Limited time only, while beta codes last, at participating retailers. Internet connection required.

Black Ops 3 Multiplayer Beta PC


Ynt: Black Ops 3 Beta Türkiye Oyuncu Grubu
« Yanıtla #4 : 25 Ağustos 2015, 18:30:45 »
Black Ops 3 PS4 multiplayer beta sona erdi arkadaşlar. PC için BO3 beta'nın başlamasına ise sayılı saatler kaldı, heyecan dorukta :D