Black Ops 3 Minimum Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Download
Oyunun adı henüz belli olmuşken Black Ops 3 minimum sistem gereksinimleri de açıklandı arkadaşlar. Bu erken açıklama oldukça şaşırtıcı oldu bizim için. Hatırlarsanız Call of Duty Advanced Warfare Minimum Sistem Gereksinimleri oyunun çıkmasına yaklaşık bir hafta kala açıklanabilmiş ve oyuncular acaba sistemimle CoDAW'ı oynayabilecek miyim? diye merakla beklemişlerdi. BO3 minimum sistem gereksinimlerini incelediğimde işlemci ile ram miktarı bakımından Call of Duty Ghosts Sistem Gereksinimleri ve Call of Duty Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri ile aynı özellikleri taşıdığını, ekran kartı değerinde de sadece %10-15 civarında artış olduğunu görebiliyoruz. Bu bilgiler ışığında bir değerlendirme yapmam gerekirse CoDGhosts ve CoDAW'ı normal ayarlarda oynatabilen bir sistemin BO3'ü de en azından düşük ile normal ayarlar arasında oynatabileceğini düşünüyorum.

Açıkçası Black Ops 3'ten çok ümitliyim. Treyarch tarafından yapılan oyunları yani firmanın oyun sicilini incelediğimizde de bunu görebiliyoruz. Özellikle Call of Duty 5 World at War oyunu ve nazi zombilerini, yine Black Ops'taki başarılar ve en önemlisi üzerine iki oyun (CoDGhosts ve CoDAW) çıkmasına rağmen multiplayer aktif oyuncu sayısında tüm seriyi geride bırakan Black Ops 2 gerçekten kaliteli oyunlar. Black Ops 2'nin oyun optimizasyonunu ve akıcılığını, zombi modundaki başarısını da unutmamak gerek. Çıkış tarihi ve diğer detaylı bilgileri bağlantıdaki kategoride bulabileceğiniz oyundaki en önemli şeylerden biri de Black Ops 3 Multiplayer Beta'nın açılacak olması, hatta kayıtlar başladı bile. CoDWaW'dan bu yana ara verilen beta uygulamasına tekrar başlanılmasını oyun optimizasyonları bakımından oldukça önemli buluyorum.

Black Ops 3 Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit, Windows 8 64-Bit. Windows 8.1 64-Bit O/S
İşlemci: Intel Core i3-530 2.93 GHz. ya da AMD Phenom II X4 810 2.60 GHz. işlemci veya daha iyisi
Ram: 6 Gb. RAM
Ekran Kartı: NVidia GeForce GTX 470 1 Gb. ya da AMD Radeon HD 6970 1 Gb. 256-Bit DX11 ekran kartı veya daha iyisi.
Hard Disk: Tahminen 60 Gb. boş alan
DirectX: DirectX 11

Black Ops 3 Sistem Gereksinimleri hakkında daha detaylı bilgileri, BO3 ön incelemesini ve sistem değerlendirmelerini içeren yorumları, soru ve cevapları bağlantıda bulabilirsiniz.

Call of Duty Black Ops 3 Minimum Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Black Ops 3 Minimum Sistem Gereksinimleri