Black Ops 3 PC Beta Free

Black Ops 3 PC Beta Free
« : 26 Ağustos 2015, 22:23:40 »
Evet arkadaşlar, Black Ops 3 multiplayer beta'dan PC için iyi haberler gelmeye başladı. Bugün başlayan BO3 betaya daha önceden Black Ops 2, Call of Duty Ghosts ve Call of Duty Advanced Warfare oyunlarına Steam üzerinden sahip olan oyuncuların da oyunu ön sipariş yoluyla almadan ya da beta key'e sahip olmadan free olarak katılabilecekleri açıklandı. Biraz önce aldığım ekran görüntülerinde de görebileceğiniz gibi bende Black Ops 2 mevcut idi, aldığım haber üzerine Steam uygulamasını açıp baktığımda Black Ops 3 Betanın indirmeye hazır olduğunu gördüm ve indirmeye başladım. İndirme bitip betaya girdiğimde oyun hakkındaki deneyimlerimi sizlere sunmaya çalışacağım. Ayrıca Black Ops 3 betanın önümüzdeki günlerde herkese açılacağını düşünüyorum, böyle bir haber alabilirsem sizlere duyurmaya çalışacağım, bizi takip etmeye devam ediniz.

Black Ops 3 ile ilgili tüm detaylı bilgileri, haber ve incelemeleri, hata çözümlerini bağlantıdaki kategoride bulabilirsiniz.

Alıntı
PC only: If you own Black Ops 2, Ghosts, or Advanced Warfare on Steam, you get access to BO3Beta

Black Ops 3 Beta PC Free

Black Ops 3 Beta PC Free

Black Ops 3 Free PC Beta
« Yanıtla #1 : 27 Ağustos 2015, 01:57:28 »
Ve Black Ops 3 PC için free multiplayer beta'dan aldığım ilk görüntüler. Oyunu geçtiğimiz saatlerde kurup kısa bir süre oynadım arkadaşalar. Grafik ayarlarını yüksek olarak ayarlayınca sıcakların da etkisiyle biraz kasınca normal ayarlara çektim. Oyun oldukça hoşuma gitti. Henüz oyunun grafik, ses, hareket tuşları, class ve perkler vb. ayarlarını tam olarak yapmadım. Önümüzde kalan dört gün boyunca BO3 betanın tadını çıkarıcaz iyice :D Aşağıya Black Ops 3 beleş betadan aldığım ve özel olarak hazırladığım BO3 beta logo ve çerçeveli ekran görüntülerini ekledim. Fırsat bulabilirsem videolarını da ekleyeceğim.

Call of Duty Black Ops 3 Multiplayer Beta PC Ekran Görüntüleri

Ynt: Black Ops 3 PC Beta Free
« Yanıtla #2 : 30 Ağustos 2015, 23:51:55 »
Black Ops 3 PC için free beta'da son saatler arkadaşlar. Biz de beta fırsatını kaçırmadık ve oyun hakkında az da olsa deneyim kazandık ve diğer yandan da oyunun optimizasyonu için yapımcılarına hizmet etmiş olduk. BO3 beta gameplay ilk videomuz aşağıda, devamını ise kanalımızda bulabilirsiniz.