Black Ops 3'te Detaylar Belli Olmaya Başladı

Black Ops 3'te Detaylar Belli Olmaya Başladı
« : 26 Nisan 2015, 23:17:26 »
Bugün akşam saatlerinde yayınlanan tanıtım videosu ile Black Ops 3'te detaylar belli olmaya başladı. Videodaki ilk izlenimim, BO3 oyun karakterinin AW karakterinden daha da geliştirildiği ve Call of Duty Black Ops 3 senaryosunun geçtiği zaman diliminin Call of Duty Advanced Warfare'ın da ötesine geçtiği oldu. Videonun altında bulunan ve alıntıda da görebileceğiniz açıklamayı da şu şekilde anladım: ''Askeri robot teknolojisinin keskin sırtı ile insanlığımız arasındaki belirsiz çizginin gelecekteki savaşları belirlediği ve yeni bir Black Ops asker tipinin doğduğu karanlık ve zorlu bir zamanın adı: Call of Duty Black Ops 3''

Bahse konu Call of Duty Black Ops III Reveal Trailer'i doğum tarihinizi girerek bağlantıda izleyebilir BO3 ile ilgili diğer detayları Black Ops 3 kategorisinde bulabilir ve takip edebilirsiniz.

Alıntı
youtube.com/watch?v=58Pspqx0XGs
Call of Duty: Black Ops 3 is a dark, gritty future where a new breed of Black Ops soldier emerges and the lines are blurred between our own humanity and the cutting-edge military robotics that define the future of combat.

Black Ops 3 Soldier