Call of Duty 2 Kurulumda Installshield Wizard Sorunu

Call of Duty 2 Kurulumda Installshield Wizard Sorunu
« : 04 Eylül 2014, 13:42:21 »
sa beyler kicka** den torrent den cod 2 indirdim kurulumunda Installshield Wizard sorunu yaşadım not:daemontools değil bir kurulum dosyasını çalıştırdıgımda böyle sorunu aldım. Daemon Tools Ultra ile de beceremedim.

Call of Duty 2 Installshield Wizard Hatası
« Yanıtla #1 : 04 Eylül 2014, 18:20:30 »
Call of Duty 2 kurulum sorununuzun bir Windows installer yazılımı olan Installshield Wizard kaynaklı olduğu görülüyor. CoD2 Installshield Wizard hatası çözümü ile ilgili önerilerim şöyle;

* Güvenlik yazılımlarınızın Installshield Wizard setup yazılımını engellemediğinden emin olunuz.

* Windows işletim sisteminizin güncellemelerini yapınız,

* Sorun düzelmez ise indirdiğiniz oyuna ait setup dosyasının bozulmuş olabileceği düşüncesiyle farklı Call of Duty 2 sürümü indirip deneyiniz.

Call of Duty 2 Installshield Wizard Hatası Çözümü

sa beyler kickaxx den torrent den cod 2 indirdim kurulumunda Installshield Wizard sorunu yaşadım not:daemontools değil bir kurulum dosyasını çalıştırdıgımda böyle sorunu aldım. Daemon Tools Ultra ile de beceremedim.

Ynt: Call of Duty 2 Kurulumda Installshield Wizard Sorunu
« Yanıtla #2 : 06 Eylül 2014, 22:11:22 »
Bu tür sitelerden kicka** torrent veya  v.b sitelerden indirmenizi tavsiye etmiyorum,Oyunu kıran gruplarının sitelerinden veya güvenilir sitelerden indirmenizi tavsiye ederim. kicka** gibi torrent sitelerinde ne yazarsan yaz o torrentten 10-15 tane torrent çıkar hadi bakalım hangisi doğru seçenek ? Bu yüzden bu siteleri önermiyorum arkadaşlar.