Call Of Duty 2 Multiplayer Online Cvar com_maxfps = 333 Hatası Çözümü

Call Of Duty 2 Multiplayer Online Cvar com_maxfps = 333 Hatası Çözümü
Call Of Duty 2 Multiplayer oynarken sunucuya girdiğinizde bazen " Cvar com_maxfps = 333 " Hatası alabilirsiniz. Bu durumda console açıp com_maxfps 250 yazmanızı tavsiye ederim. Birçok server da özellikle sd maç serverlarında eşitliğin sağlanması nedeniyle FPS sınırı 250 dir.

CoD2 Multiplayer Online Cvar com_maxfps = 333 Hatası Çözümü

Tam da benim soruma yanit olacak cevap. Fps siniri maç sınırı yani bunun tam olarak ayarlamasini yani fps 250 olarak maç fps sinira cevirmek istiyorum serveri bilgi lütfen daha önceki yorumlarda bi yanit aldim gibi ama aldigim cevaplar bana iç açici grlmdi baya bi acarak maç fps sinir limiti kodu veya nasil yapildigi hakkinda yasin kardeşimin bilgisi var sanirim.

Bu konuda baska yardimi olabilcek bilgisi olan varsa lütfen yardimi olsun. Yaniki serverde maç yapacagiz ama 333 de ayak sesi yok ama 250 ayak sesi mevcut ve bir nevi maçda eşitligin saglanmasi ve maçin adil bir sekilde sürmesi için gerekli sözü uzattım hakkınızı helal edin yardimlarinizi bekliyor olucam lütfen çözüm net ve detay açik olsun.

Yaniki benim server fps limitim com_maxfps 250  olsun 333 fps alan atilsin istiyorum bunun için gerekli ayarlar kodlar  bilmem neler neler varsa lütfen saglarmisiniz?