Call of Duty 2 Multiplayer Oynama Baştan Sona Anlatım

Call of Duty 2 Multiplayer Oynama Baştan Sona Anlatım
« : 30 Ağustos 2015, 15:34:08 »

Merhaba arkadaşlar. Call of Duty 2 multiplayer serverlere girmek için önceki açtığım başlıklarda XFire İçin Alternatif 2 program tavsiyesinde bulundum. Fakat oyunu yeni oynayacaklar için okuyup anlamanın mümkün olmadığını fark ettim :) En başından sonuna kadar nasıl yapılıyor için uzun bir video hazırladım. Call of Duty 2 multiplayer oynayabilmek için sadece çalışan ve oyun oynanabilen bir bilgisayar ve hatırı sayılır bir internet bağlantınızın olması gerekiyor. CoD2 oyununun inmesini bekleyemiyeceğimizden dolayı önceden indirdilirmiştir. Diğer işlemler bir kullanıcı ne gibi sorunlarla karşılabilir düşünülerekten hareket edilmiştir. Bir de sadece Call of Duty 2 Multiplayer Türkçe Dublaj yamamız,isteğe bağlı olduğundan önceden indirilmiştir ve kurulumunun nasıl yapıldığı videoda vardır, isteyen yüklemeyebilir. Ayrıca dublaj seslendirmede emeği geçen herkese burdan sonsuz teşekkürler ederim. Yanlış hatırlamıyorsam klan gruplarından birileri yapmıştı.

GSC Gaming Client ve GameTracker Lite programlarını kullanmak için bir tane üyelik açmak yeterlidir, iki üyeliğe gerek yoktur. O da zaman kaybı olacağından atlanmış bir işlemdir. Düzgün kurulmuş bir windowsta herhangi bir sorun çıkmaz belki windows 8.1'de ping sorunu olabilir o da günceleştirmelerden sonra çözülüyor. Link eklemeyeceğim fakat şu da "directx_Jun2010_redist" ekran kartı için gerekebilir. GSC'de oyunun kurulduğu alanı gösterirken steam ve normal exe kurulumu için 2 adet hedef gösterme çıkmaktadır, orada karıştırılabilir dikkat edilmeli. Uyumluluk modunu windows xp service pack 3 'olarak işaretlemezseniz serverlara giriş süreniz uzuyor. Ben daha önceden bu şekilde ayarladığımdan windows uyumluluk modunu SP3 olarak bırakmıştım. İlk kurulumda uyumluluk modu farklı çıkabilir beklerim derseniz ayar yapmaya gerek yoktur. Anlatım multiplayer girişin 2 programıyla yapıldığından uzun sürdü. Bu programların ikisinide kullanabilirsiniz. GSC'nin avantajı arama yapabiliyor ve XFire'a benzer süzgeçleme işlemleri mevcut. GameTracker yazılımı da oldukça pratik, sitesinde favorilerinize eklediğiniz siteleri sync eşitleme yaptığınızda sevdiğiniz sunuculara bağlanmak çok kolay, windows başladığında otomatik giriş yapıyor tek tık ile sunuculara giriş yapabiliyorsunuz ve GSC'de galiba sync eşitleme özelliğinde sıkıntı var. Programı sildiğinizde serverlar gidebilir. Eşitlemenin nasıl yapıldığını henüz çözemedim. 30.08.2015

Call of Duty 2 Multiplayer Oynamak
« Yanıtla #1 : 30 Ağustos 2015, 19:56:08 »
Gerçekten güzel bir videolu anlatım olmuş, emeğinize sağlık, teşekkürle.

Call of Duty 2 Multiplayer Oynama