Call of Duty 2 Multiplayer Xfire Bağlanma Sorunu

Call of Duty 2 Multiplayer Xfire Bağlanma Sorunu
« : 29 Haziran 2015, 18:00:15 »

Call of Duty 2 multiplayer oynuyorum fakat 4 gündür xfire giriş olmuyor, isim şifre doğru giriş yaptıktan sonra yeşil bar ilerliyor, fakat you have been from disconnected xfire uyarısı veriyor ve açılmıyor. Sorun xfire giriş yapamamam, yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Ynt: Call of Duty 2 Multiplayer Xfire Bağlanma Sorunu
« Yanıtla #1 : 30 Haziran 2015, 20:14:34 »
Biraz önce ben de Xfire üzerinden Call of Duty 2 serverlerine bağlanmak için Xfire uygulamasını açıp login olmak istediğimde resimde de görebileceğiniz gibi ''Error connection to Xfire server'' hatası aldım. Sanırım Xfire master sunucularında bir sorun olsa gerek. Xfire login/bağlantı hatası düzelinceye kadar bağlantıdaki Xfire olmadan Call of Duty oyun sunucularına girmek konusunu ele aldığım başlıktaki anlatıma göre Call of Duty 2 serverlerine girmenizi tavsiye edebilirim.

Call of Duty 2 multiplayer oynuyorum fakat 4 gündür xfire giriş olmuyor, isim şifre doğru giriş yaptıktan sonra yeşil bar ilerliyor, fakat you have been from disconnected xfire uyarısı veriyor ve açılmıyor. Sorun xfire giriş yapamamam, yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Error connection to Xfire server

« Yanıtla #2 : 24 Temmuz 2015, 13:47:46 »
Xfire oturum açmaya çalışırken Error connecting to Xfire server hatası ve devamındaki aşağıda yazdığım hatalar bende hala devam ediyor arkadaşlar, sizdeki durum nedir?

Kod: [Seç]
Error connecting to Xfire server.
Error: your DNS server was unable to resolve a required hostname. Reconnecting in ... secs.
Timed out while logging into the server.

« Yanıtla #3 : 04 Ağustos 2015, 06:47:25 »
Şuanda xfire girişi yapmaya çalışıyorum "DNS Lookup" hatası alıyorum süre sayacı çalışıyor süre bittiğinde aynı olay tekrarlıyor.

« Yanıtla #4 : 10 Ağustos 2015, 14:29:04 »
aynı sorun bende de var. oyuna yaklaşık 1 haftadır giriş yapamıyorum. xfire kapatılmış mı nolmuş ? dns lookup da kalıyor. sonra you have been disconnected yazıyor ve bir türlü girmiyor. sanırım cod 2 o yüzden çalışmıyor. oyunun içinde aldığım hata ise ; key code is not valid.  önceden girip oynayabiliyordum xfire varken ama şimdi oynayamıyorum lütfen yardım edin..

« Yanıtla #5 : 10 Ağustos 2015, 15:38:21 »
Xfire'da yaklaşık iki aydır bağlantı ve login sorunları devam ediyor, sitesi ise hala açık, o yüzden kapandığını düşünmüyorum ama Xfire Installer Download etmek istenildiğinde uzun süredir hata veriyor. Bu ve benzeri hatalar ile sitesindeki Gizlilik/Kurallar gibi en temel sayfalarda bile ''404 Sayfa Bulunamadı'' hataları ciddi bir yönetim sorunlarının olduğunu gösteriyor. Umarız bunlar yeniden yapılanma çalışmaları ile ilgili olsun ve bir önce Xfire'ı hatasız kullanmaya devam edelim. Bağlantıdaki Call of Duty 4 XFire Connecting to Server Sorunu'nda da olduğu gibi Xfire destekli yüzlerce oyunda da aynı hata alınıyor maalesef. Şimdilik mevcut Xfire bağlantı hatası için çözüm önerimiz yok fakat bağlantıdaki Call of Duty 2 Multiplayer XFire İçin Alternatif Çözüm yöntemini oyun sunucularına giriş yapmak için kullanabileceğiniz gibi Xfire Olmadan Oyun Sunucularına Girmek başlığındaki bağlantı metodunu da kullanabilirsiniz.

Call of Duty 2 EXE_ERR_INVALID_CD_KEY Hatası ve Call of Duty 2 Key Code is Not Valid Hatası ile diğer CoD2 hataları ile detaylı bilgileri ise bağlantıdaki kategoride bulabilirsiniz.

aynı sorun bende de var. oyuna yaklaşık 1 haftadır giriş yapamıyorum. xfire kapatılmış mı nolmuş ? dns lookup da kalıyor. sonra you have been disconnected yazıyor ve bir türlü girmiyor. sanırım cod 2 o yüzden çalışmıyor. oyunun içinde aldığım hata ise ; key code is not valid.  önceden girip oynayabiliyordum xfire varken ama şimdi oynayamıyorum lütfen yardım edin..

Xfire DNS ve Bağlantı Hataları

« Yanıtla #6 : 09 Kasım 2015, 14:04:47 »
Arkadaşlar xfire çalışmıyor bunun yerine ne ile bu oyunu oynuyacam?

« Yanıtla #7 : 09 Kasım 2015, 15:26:59 »
XFire server listeleyerek otomatik olarak multipleyer sunuculara join olma hizmeti verme hizmetlerinden çekilip Turnuva sektörüne girdi. Bu yüzden artık Xfire ile Call of Duty 2'nin yanısıra, CoD serisi ve diğer multiplayer oyun sunucularını listeleyip otomatik olarak giriş yapma imkanı kalmadı maalesef. Xfire'da Neler Oluyor? bağlantısında XFire sorunlarını ele aldığım konu başlığında da yer alan sorunlar ve çözümlerin bulunduğu Call of Duty 2 Multiplayer XFire Bağlanma Sorunu, Call of Duty 4 XFire Connecting to Server Sorunu ve Xfire'a Alternatif Yazılım Arayışları başlıklarını inceleyiniz.

Ayrıca şu ana kadar önermiş olduğumuz Xfire alternatifi yazılımları forumda bulabilirsiniz. Eğer yazılım kullanmadan Call of Duty 2 Join menüsü ya da konsolu aracılığıyla multiplayer oynamak istiyorsanız Xfire Olmadan Oyunlara Girebilmek ve Multiplayer Serverleri Oyun Favorilerine Eklemek yazımızı inceleyiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız ilgili konu başlığının altından yazdığınızda yardımcı olmaya çalışırz, kolay gelsin.

Arkadaşlar xfire çalışmıyor bunun yerine ne ile bu oyunu oynuyacam?

XFire ile Call of Duty 2 Multiplayer Girme Sorunu

« Yanıtla #8 : 30 Kasım 2015, 12:54:39 »
xfire tekrar eski haline geliçek mi peki ?

« Yanıtla #9 : 30 Kasım 2015, 18:36:07 »
Şu an için Xfire'ın tekrar eski haline dönebileceğine dair bir işaret görünmüyor. Fakat sadece turnuva platformu konseptine geçiş yapmasını garipsedim gerçekten, aslında turnuva işini yürütürken eskiden sunduğu hizmetleri de sürdürebilirdi.

xfire tekrar eski haline geliçek mi peki ?