Call of Duty 2 PunkBuster Client Kick Hatası

Call of Duty 2 PunkBuster Client Kick Hatası
« : 18 Mayıs 2012, 11:47:12 »
Merhaba arkadaşlar yine ben ve yine yeni bir hata sw giren kisiler bu Call of Duty 2 punkBuster client kick hatası alıyor nedense oyuna giriyor 2 dakika sonra bu hata yüzünden atiliyorlar hatanin sebebi ve çözümünü nasıl yapabillirim

PunkBuster client kick hatası ile bende karsılaşıyorum ama önemli olan ben değil benim servera giren kisiler sw bugün 15 kişi girdi 15 ide PunkBuster kick hatası yüzünde atıldı.

Call of Duty 2 PunkBuster Kicked

CoD2 PunkBuster Client Hatası
« Yanıtla #1 : 18 Mayıs 2012, 14:39:21 »
CoD2 punkbuster client hatasına adminlerimizden biri sebeb oluyor ama kimse üstüne alinmiyor pb yi güncelleye tikliyor birileri ve atmaya basliyor.....

Ynt: PunkBuster Client Hatası
« Yanıtla #2 : 18 Mayıs 2012, 14:44:35 »
Bu hatayi adminlerimizden biri sebeb oluyor ama kimse üstüne alinmiyor pb yi güncelleye tikliyor birileri ve atmaya basliyor.....

yanlış anladınız sanırım bu hata kendi serverıma giren oyuncular karşılaşıyor

CoD2 PunkBuster Client Hatası
« Yanıtla #3 : 18 Mayıs 2012, 14:52:33 »
ha bizim sw dede ayni CoD2 punkbuster client hatası var o bakimdan :D pb yi çok sik güncelliyorsun yada daha yeni güncelledin ve keyler bozuldu demek oluyor :D

Call of Duty 2 PunkBuster Client Hatası Losing Key Packets
« Yanıtla #4 : 18 Mayıs 2012, 15:26:07 »
Merhaba arkadaşlar yine ben ve yine yeni bir hata sw giren kisiler bu Call of Duty 2 punkBuster client kick hatası alıyor nedense oyuna giriyor 2 dakika sonra bu hata yüzünden atiliyorlar hatanin sebebi ve çözümünü nasıl yapabillirim

PunkBuster client kick hatası ile bende karsılaşıyorum ama önemli olan ben değil benim servera giren kisiler sw bugün 15 kişi girdi 15 ide PunkBuster kick hatası yüzünde atıldı.

Call of Duty 2 PunkBuster Kicked
Call of Duty 2 PunkBuster Client Hatası Losing Key Packets: Ben bu hatayı üç ana nedene bağlıyorum. Bahse konu nedenleri aynı tarihlerde ortadan kaldırınca yani 10 MBps internet bağlantı erişimi ve lisanslı key kullanmaya başladıktan sonra son üç yıldan bu yana bu hatayı hiç almadım.

1. İnternet bağlantı sorunları ;

* Oyuncuların düşük bantlı internet erişimine sahip olmaları,

* Oyuncuların internet bağlantılarını optimize etmemeleri,

* Oyuncuların internet bağlantılarını paylaşmaları,

* Oyuncuların paylaşımlı internet bağlantılarını kullanmaları,

2. Oyuncuların legal key kullanmamaları,

3. Server makinasının düşük bant genişliğine sahip olması, tavsiye edilen 1 GBps :)