Call of Duty 2 Sadece Multiplayer Türkçe Dublaj Yaması

Merhaba, Call of Duty 2 multiplayer Türkçe DUBLAJ yaması aşağıdaki linktedir. Oyun içindeki seslendirmelerin Türkçe yapılmış halidir ve sadece multiplayer oynarken duyabilirsiniz. Videolu anlatımı 1-2 sene önce ben hazırlamıştım, hayırsever biri vidyoyu indirip tekrar yüklemiş :) sağolsun. Vidyoyu kayıt ederken fps ayarı doğru olmadığından takılıyor gibi kayıt olmuştu :)

Call of Duty 2 Multiplayer Türkçe Dublaj İndir: DOWNLOAD

CoD2 Türkçe DUBLAJ: Video

Ynt: Call of Duty 2 Sadece Multiplayer Türkçe Dublaj Yaması
« Yanıtla #1 : 18 Ağustos 2015, 19:04:33 »
CoD2 Türkçe dublaj yamasını yükledim teşekkürler. Call of Duty 2 multiplayer oynarken sesli chatten verilen komutları duymak için girdiğim botlu serverde biraz önce çektiğim videoyu da aşağıya ekledim, izleyebilirsiniz arkadaşlar, oldukça zevkli oluyormuş :D Call of Duty 2 multiplayer Türkçe dublaj yamasını kurmakta zorluk çekenler için kurulu halini sayfaya ekledim. Manuel kurulum için öncelikle main klasöründe bulunan localized_english_iw05.iwd dosyanızın adını localized_english_iw05-backup.iwd olarak değişirtirip yedekleyiniz. Daha sonra indirdiğiniz .zip arşivinden çıkaracağınız localized_english_iw05.iwd dosyasını main klasörüne atmanız yeterli olacaktır.

Kod: [Seç]
C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Call of Duty 2\main\localized_english_iw05.iwd
Kod: [Seç]
D:\Activision\Call of Duty 2\main\localized_english_iw05.iwd
Call of Duty 2 Türkçe yama ve Call of Duty Serisi diğer Türkçe yamalar ile resmi patch'leri CoDPatch kategorisinde bulabilirsiniz.

Call of Duty 2 Multiplayer Türkçe Dublaj Yama İndir