Call of Duty 2 SinglePlayer CD'siz Oynama Sorunu

Call of Duty 2 SinglePlayer CD'siz Oynama Sorunu
« : 29 Kasım 2016, 14:18:47 »
Download
Herkese merhabalar, ben Alper. Dün orjinal COD2 aldım, bu sabah oyunu yükledim cd key yazdım herşey ok ve kurulum bitti.. Daha sonra cra*k yapmak istedim fakat cd'nin içerisinde cra*k dosyası yok ve daha sonra cod2 isminde 2 tane dosya buldum ve onları kopyaladım.

Sanırım onlar cra*k dosyasi idi birisi singleplayer ve diğeri multiplayer. Daha sonra oyuna çift tiklamama rağmen oyun açılmadı.. İlk sorun oyuna yönetici ile başla dedi daha sonra safe mode dedi ve simdi en son tıklamamda siyah ekran çıktı ve oyun açılmadı.. Ne önerirsiniz? ne yapmalıyım size? Şimdiden cok teşekkur ederim.

Ynt: Call of Duty 2 SinglePlayer CD'siz Oynama Sorunu
« Yanıtla #1 : 29 Kasım 2016, 15:09:58 »
Satın aldığınız Call of Duty 2 oyununa ait CD/DVD'de cra*k bulunmaz maalesef. Bağlantıdaki Call of Duty 2 Multiplayer Oynama başlığında, CoD2 singleplayer'ı DVD/CD'siz oynayabilmeniz de dahil diğer tüm sorunların çözümüne yönlendiren bağlantılar mevcut. CoD2 No-CD/DVD cra*k (v.1.3) dosyasına buradan da ulaşabilirsiniz. Crk. dosyasını uyguladığınızda singleplayer'ı CD/DVD takmadan oynayabilirsiniz.

Multiplayer için ise crk. yapmanıza gerek yok. Call of Duty 2 multiplayer'da aldığınız siyah ekran hatası için bağlantıyı ziyaret ediniz, çözümü mevcut. Oyun hakkındaki diğer bilgileri, sorunlar ve çözümlerini bağlantıdaki kategoride bulabilirsiniz.

Herkese merhabalar, ben Alper. Dün orjinal COD2 aldım, bu sabah oyunu yükledim cd key yazdım herşey ok ve kurulum bitti.. Daha sonra cra*k yapmak istedim fakat cd'nin içerisinde cra*k dosyası yok ve daha sonra cod2 isminde 2 tane dosya buldum ve onları kopyaladım.

Sanırım onlar cra*k dosyasi idi birisi singleplayer ve diğeri multiplayer. Daha sonra oyuna çift tiklamama rağmen oyun açılmadı.. İlk sorun oyuna yönetici ile başla dedi daha sonra safe mode dedi ve simdi en son tıklamamda siyah ekran çıktı ve oyun açılmadı.. Ne önerirsiniz? ne yapmalıyım size? Şimdiden cok teşekkur ederim.

Call of Duty 2 SinglePlayer CD-DVD Takmadan Oynamak

« Yanıtla #2 : 29 Kasım 2016, 16:15:54 »
Tekrardan Merhaba ve tesekkur ederim, fakat buraya yorum yapmadan once senin yazini okumustum ve diger baglantilarda paylastiklarini uyguladim.. yapamayinca buraya sormak istedim fakat simdi yolladiklarinida bire bir yapacagim. insallah hallolur. ben single player oynamak istiyorum. digerlerini denedikten sonra olurya calisir veya calismaz yine buraya yazacagim. tekrardan cok tesekkur ederim.

« Yanıtla #3 : 29 Kasım 2016, 16:36:04 »
Yolladığınız linkler boş... ne crack ne de pacth... içlerinde birşey bulamadım. Yolladığınız o bağlantıda multiplayerdan başka bişey yok. Call of Duty 2 singleplayer ile alakali zaten :) Sadece oyunu silin ve baştan yükleyin demiş...

Satın aldığınız Call of Duty 2 oyununa ait CD/DVD'de cra*k bulunmaz maalesef. Bağlantıdaki Call of Duty 2 Multiplayer Oynama başlığında, CoD2 singleplayer'ı DVD/CD'siz oynayabilmeniz de dahil diğer tüm sorunların çözümüne yönlendiren bağlantılar mevcut. CoD2 No-CD/DVD cra*k (v.1.3) dosyasına buradan da ulaşabilirsiniz. Crk. dosyasını uyguladığınızda singleplayer'ı CD/DVD takmadan oynayabilirsiniz.

Multiplayer için ise crk. yapmanıza gerek yok. Call of Duty 2 multiplayer'da aldığınız siyah ekran hatası için bağlantıyı ziyaret ediniz, çözümü mevcut. Oyun hakkındaki diğer bilgileri, sorunlar ve çözümlerini bağlantıdaki kategoride bulabilirsiniz.

« Yanıtla #4 : 29 Kasım 2016, 16:52:38 »
Verdiğim bağlantıların hepsinin indirme dosya karşılıkları mevcut ve kırık link bulunmamakta. Ayrıca her indirmenin 2-3 alternatifi de bulunuyor. İndirme bağlantısına girdiğinizde belirtilen süre sonunda şu an dosyalarımızın üzerinde bulunduğu MediaFire ya da Turbobit siteleri açılacaktır.

« Yanıtla #5 : 29 Kasım 2016, 18:11:34 »
Benım laptop un sıstemı wın10, sence herseyi denememe ragmen calismamasinin sebebi bu olabilirmi? orjinal cd uzerinde win98/ME/2000/xp yaziyor.. bundan dolayi olabilirmi yani uyumsuz.. Cunku uyumsuzluk icin butun secenekleri denedim olmadi, oyun orjinal ve cd keyde sikinti yok.! kafayi yemek uzereyim neden boyle yaptigini anlamis degilim.. hersey orjinal win10 dagil ama nedense normal demo indirdim bir web sitesinden ve oynadi sikintisiz sadece bor bolum cok kisa fakat orjinali yuklluyorum ve 1ci cd icerisindeyken yani crack ihtiyac olmadigi halde cift tiklamama ragmen hata veriyor birak siyah ekran hatasi vs vs hic bisey olmuyor cok ilginc.. ne yapicam bilemiyorum.

« Yanıtla #6 : 29 Kasım 2016, 20:24:00 »
Win 10 üzerinde Call of Duty 2 kurulum ve oynama sorunları mevcut ama şu an sizin kurulumları tamamlamanız gerekiyor. Oyunun sistem gereksinimlerinde yayımlandığı tarihteki (Win98/ME/2000/XP) işletim sistemlerinin yazması normal, yeni çıkan işletim sistemleri eskilerini de desteklediği için sorun olmaması gerekir. Mesela ben CoD, CoDUO ve CoD2'yi Win7 üzerinde sorunsuz oynayabiliyorum.

Call of Duty 2 demo oynayabildiğinize göre oyunun kendisini de sorunsuz oynayabilmeniz gerekir. Bu durumda eksik bir şeyler ya da hatalı kurulum söz konusu olabilir. Her şeyi denememe rağmen demiştiniz ama eğer uygulamadıysanız aşağıdaki işlemleri uygulayınız.

* Oyunu kurduktan sonra tüm resmi patch'leri yaparak oyunu v.1.3 yani son sürüme yükseltiniz.

* CD/DVD ile oynamak sorun yaratıyorsa ve/veya hata veriyorsa daha önce bağlantısını verdiğim No CD/DVD (crk) işlemini uygulayınız.

* Oyunu yönetici olarak çalıştırınız (Forum > Ara > ''yönetici olarak''). Oyun açılmazsa oyun dosya yoluna girip .\main içinde players klasörü, players klasörünün içinde oyun profil adınızı içeren bir klasör ile active.txt (içinde oyun profil adınız yazıyor olmalı)'nin oluşup oluşmadığını kontrol ediniz, eğer yoklarsa kendiniz manuel oluşturunuz.

C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Call of Duty 2\main\players

C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Call of Duty 2\main\active.txt (İçinde örnek olarak: VeteranSoldier yazmalı)

C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Call of Duty 2\main\players\VeteranSoldier

* Bunlara rağmen oyun açılmazsa oyun kısayol özelliklerinden uyumluluk sekmesine girerek XP SP3 uyumluluğunda çalıştırmayı deneyiniz.

* Oyuna girdikten sonra, resmi yamaların yapılması oyuna ait ürün anahtarını tekrar girmeyi gerektirdiğinden, oyunun multiplayer seçeneklerinden keyinizi tekrar giriniz. Girilmez ise multipalyer sunucular almaycak ya da bir süre sonra serverden atacaktır.

Benım laptop un sıstemı wın10, sence herseyi denememe ragmen calismamasinin sebebi bu olabilirmi? orjinal cd uzerinde win98/ME/2000/xp yaziyor.. bundan dolayi olabilirmi yani uyumsuz.. Cunku uyumsuzluk icin butun secenekleri denedim olmadi, oyun orjinal ve cd keyde sikinti yok.! kafayi yemek uzereyim neden boyle yaptigini anlamis degilim.. hersey orjinal win10 dagil ama nedense normal demo indirdim bir web sitesinden ve oynadi sikintisiz sadece bor bolum cok kisa fakat orjinali yuklluyorum ve 1ci cd icerisindeyken yani crack ihtiyac olmadigi halde cift tiklamama ragmen hata veriyor birak siyah ekran hatasi vs vs hic bisey olmuyor cok ilginc.. ne yapicam bilemiyorum.

« Yanıtla #7 : 29 Kasım 2016, 20:45:53 »
ne yaptigimi sana soyleyeyim :) steam dan aldim oyunu aynisini ve 15 dak sonra indirme tamamlandi ve sorunsuz oynuyor :) aptallik bende ne diye cd vs aldim..! en iyisi steam :) tesekkurler hersey icin

« Yanıtla #8 : 29 Kasım 2016, 20:47:38 »
Rica ederim, iyi oyunlar.

ne yaptigimi sana soyleyeyim :) steam dan aldim oyunu aynisini ve 15 dak sonra indirme tamamlandi ve sorunsuz oynuyor :) aptallik bende ne diye cd vs aldim..! en iyisi steam :) tesekkurler hersey icin