Call of Duty 2016’nın Yapımcısı Kesinleşti

Call of Duty 2016’nın Yapımcısı Kesinleşti
« : 18 Şubat 2016, 20:50:42 »

2016 yılında çıkacak Call of Duty serisi oyunun Infinity Ward tarafından yapılacağı kesinleşti. 2014'te Call of Duty Advanced Warfare'ı yapan SHG ile 2015'te Call of Duty Black Ops 3'ü yapan Treyarch firmaları sıralarını savmıştı. Bu yıl için zaten oyun yapım sırası kendisinde olan IW, attığı tweet ile oyunu yapmakta olduklarını fakat ucundan da olsa şu an için gösteremeyeceklerini ve bekleme yapmamamızı istedi :)

Bağlantıdaki Ne Olacak Bu CoD'un Hali? başlıklı yazıda da görüşlerimi ifade ettiğim gibi ben 2. Dünya Savaşı (WWII) temalı bir oyunun hatta zombie desteği de eklenen Call of Duty 2 tarzında bir oyunun çıkmasını arzu ederim. Gerçi MW serisinin devamını isteyen oyuncu arkadaşlar Modern Warfare 4 olarak çıkmasını istiyorlar ama ister Modern Warfare ister Advanced Warfare senaryosu olsun gına geldi yani. Peki sizler ne düşünüyorsunuz arkadaşlar? Benim gibi WWII'ci misiniz yoksa tweet'in altına Modern Warfare 2 resmini de ekleyip ''Can we just have this remastered pls?'' diyen oyuncu gibi MW/AW'ci mi?

Call of Duty 2016 Oyunu Nasıl Olsun İstersiniz?

Ynt: Call of Duty 2016’nın Yapımcısı Kesinleşti
« Yanıtla #1 : 02 Mart 2016, 02:17:23 »
Şimdi de ''Sağlam kaynaklardan aldığımız haberlere göre bu seneki (2016) oyun Call of Duty Ghosts 2 olacak'' diyenler var ortalıkta arkadaşlar. Zaten CoDGhosts tutulmadı, multiplayer serverleri bile sinek avlıyor, oyunun ikincisinin tutulacağını hiç sanmıyorum.

« Yanıtla #2 : 10 Mart 2016, 16:14:07 »
Umarım dediğiniz gibi CoD2 yada WaW türü bir oyun çıkarırlar çünkü AW'dan gına geldi Ghosts fena değildi bence fakat 2. oyunun tutulacağını düşünmüyorum 2.Dünya Savaşı konulu bir oyun çok daha fazla tutulur.

« Yanıtla #3 : 10 Mart 2016, 19:47:15 »
Harbi ya. Yani insan bi yerden sonra sıkılıyor. Hadi MW4 yine tutmaz değil ama çokta tutamaz oda çıkarsa. Gına geldi dediğiniz gibi. İnsan çok teknolojiye dayanamıyor. AW yada BO3 teki teknoloji çok ileri düzeyde, aşırı sıkıcı.
WWII tarzı bir oyun gelirse müthiş olur. Düşünsenize CoD2 bile bize iyi geliyor hala. Yeni WWII temalı çıkarsa dünya coşar vallahi. Herneyse konuyu uzatmayayımda Ghosts2 yerine dediğiniz gibi WWII destekçisiyim. Hiç olmazsa MW4 çıksında teknolojik olmasın :)