Call of Duty 4 code_post_gfx.ff Hataları

Call of Duty 4 code_post_gfx.ff Hataları
« : 13 Ağustos 2015, 14:14:14 »
Call of Duty 4 Modern Warfare code_post_gfx.ff hatası var dostlar, lütfen yardım edin. Baktım bu dosya eksik bir de baktım common_gfx.ff eksik. Eğer bunların yedeği varsa yollayın lütfen dostlar ya da aramızdaki arkadaşlarımızdan birinde yüklüyse cod 4 mw1 in içindeki zone dosyası varsa yollayın arkadaşlar lütfen dua ederim :) Baktım tekrar yüklemek gerekiyormuş uğraşamam 2.30 saat lütfen yardım Türkçe yamadan şüpheleniyorum >:(

Call of Duty 4 code_post_gfx.ff code_post_gfx_mp.ff Error
« Yanıtla #1 : 13 Ağustos 2015, 16:24:06 »
Call of Duty 4 Modern Warfare code_post_gfx.ff, code_post_gfx_mp.ff, common.ff ve common_mp.ff hatası kaynağının oyunun kurulumunda ya da kurulum sonrasında yapılması gereken resmi patch yükseltmesi sırasında meydana gelen hatalardan kaynaklandığını düşünüyorum. CoD code_post_gfx.ff hatası için Türkçe yamadan şüphelendiğinizden bahsetmişsiniz. Eğer resmi patchleri kurmadan Türkçe yamayı kurduysanız bu hatayı almanız muhtemel. Call of Duty 4 Modern Warfare oyunundaki dosya bozulmaları veya eksiklikleri ya da versiyon farklılıklarından kaynaklanan Call of Duty 4 code_post_gfx.ff, Call of Duty 4 code_post_gfx.ff, code_post_gfx_mp.ff, common.ff, common_mp.ff ve benzeri .ff dosya hatalarının bir benzerini de aşağıya alıntıladığım konuda incelemiştik.

* Bahse konu Call of Duty 4 mp_map.ff is Different From This Server başlığında yaptığım önerileri inceleyiniz.

* Call of Duty 4\zone\english klasöründe bulunan dosyalarınızı, sistemimde son versiyonu (v.1.7) kurulu ve sorunsuz çalışan CoD4 oyun dosyalarından aldığım aşağıdaki ekran görüntüsünde bulunan dosyalarla (72 adet, 2.38 Gb.) karşılaştırınız, boyutlarının aynı olup olmadığını kontrol ediniz.

* .\zone\english klasöründeki 2.38 Gb. boyutundaki dosyaları zaman ve upload imkanımın yetersiz olmasından dolayı yükleyebilmem mümkün değil maalesef, fakat arzu ederseniz hata veren CoD4 code_post_gfx.ff, code_post_gfx_mp.ff, common.ff ve common_mp.ff dosyalarını aşağıdan indirip sorununu çözmeyi deneyebilirsiniz.

Call of Duty 4 code_post_gfx.ff, code_post_gfx_mp.ff, common.ff, common_mp.ff Error (v.1.7): DOWNLOAD

* Bu önerilerime rağmen hata giderilmezse temiz bir oyun kurulumu yapıp ardından Call of Duty Serileri'ne ait tüm Türkçe yamalar ile resmi patch'lerin bulunduğu CoDPatch kategorisinden ya da aşağıdaki bağlantılardan indirip CoD4 resmi patchlerini kurmanızı tavsiye ederim. Sonucunu bildirebilirseniz memnun oluruz, kolay gelsin.

Call of Duty 4 Official Patch v.1.6

Call of Duty 4 Official Patch v.1.7

Call of Duty 4 mp_map.ff is different from this server hatası çözümü için önerilerimi aşağıda sıraladım. Uygulayıp sonucunu bildirebilirseniz memnun oluruz.

* Düşük bir ihtimal de olsa bağlanmaya çalıştığınız serverin versiyonunun 1.7 olduğunu yani oyununuzla aynı sürüme sahip olup olmadığını kontrol ediniz.

* Bende kurulu Call of Duty 4 oyunundaki ..\zone\english klasöründeki 72 adet mp_map.ff dosyası ve bu dosyaların boyutlarını resimde görebilirsiniz. Dosya sayısında ve boyutlarında farklılık olup olmadığını kontrol ediniz.

* Call of Duty 4 mp_map.ff is different from this server hatası setup dosyalarındaki bozukluklardan olabileceği gibi resmi yamalar ile gelen yeni harita dosyalarının da bozuk olmasından kaynaklanabiliyor. CoD4 official patch'lerini 1.7 versiyon dahil yaptığınıza göre oyun yükleme DVD/kaynağında sorun olabileceğini tahmin ediyorum. Call of Duty 4'ü yeniden indirip yükler ve yamalarını yaparsanız sorunun düzeleceğini tahmin ediyorum.

Kod: [Seç]
D:\Activision\Call of Duty 4\zone\english
Kod: [Seç]
C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Call of Duty 4\zone\english

Call of Duty 4 Modern Warfare code_post_gfx.ff hatası var dostlar, lütfen yardım edin. Baktım bu dosya eksik bir de baktım common_gfx.ff eksik. Eğer bunların yedeği varsa yollayın lütfen dostlar ya da aramızdaki arkadaşlarımızdan birinde yüklüyse cod 4 mw1 in içindeki zone dosyası varsa yollayın arkadaşlar lütfen dua ederim :) Baktım tekrar yüklemek gerekiyormuş uğraşamam 2.30 saat lütfen yardım Türkçe yamadan şüpheleniyorum >:(

Call of Duty 4 code_post_gfx.ff ve code_post_gfx_mp.ff Hataları

Call of Duty 4\zone\english Dosya Listesi