Call of Duty 4 Connection Timed Out Hatası

« : 09 Eylül 2014, 03:23:54 »

Arkadaşlar merhaba, ben ve bir kaç arkadaşım hamachiyi kullanarak Call of Duty 4 Modern Warfare oynamak istiyoruz hamachiden oyuna giriyoruz hepimizde aynı sürüm oyunun 1.7.5 server kuruyoruz oyundan bi bekliyo 10 saniye falan sayıyo sonra da Call of Duty 4 Server Connection Timed Out diyor yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim.

Call of Duty 4 Server Connection Timed Out Hatası
« Yanıtla #1 : 09 Eylül 2014, 04:37:01 »
Call of Duty 4 connection timed out hatasını sadece siz mi alıyorsunuz, yoksa CoD4 server'a bağlanan/bağlanmak isteyen diğer arkadaşlarınız da mı alıyor? Ayrıca CoD4 connection timed out hatasını oyuna girme sırasında mı yoksa oyunda bir süre oynadıktan sonra mı aldığınızı belirtebilirseniz ona göre yardımcı olmaya çalışalım.

Arkadaşlar merhaba, ben ve bir kaç arkadaşım hamachiyi kullanarak Call of Duty 4 Modern Warfare oynamak istiyoruz hamachiden oyuna giriyoruz hepimizde aynı sürüm oyunun 1.7.5 server kuruyoruz oyundan bi bekliyo 10 saniye falan sayıyo sonra da Call of Duty 4 Server Connection Timed Out diyor yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim.

CoD4 Connection Timed Out Hatası
« Yanıtla #2 : 10 Eylül 2014, 01:46:47 »
Sadece ben değil arkadaşlarımda alıyor oyuna girme sırasında alıyoruz arkadaş serveri kuruyor biz giriyoruz hemen en başta girerken CoD4 connection timed out hatasını veriyor.

Call of Duty 4 Server Connection Timed Out Hatası Çözümü
« Yanıtla #3 : 11 Eylül 2014, 22:16:08 »
Call of Duty 4 server connection timed out hatası çözümü için bağlantıdaki dosyayı zipten çıkardıktan ve yedek aldıktan sonra servere uygulayınız.

CoD4 Server Connection Timed Out Solution (iw3mp.exe v.1.7) DOWNLOAD

İlaveten; CoD4 timed out sorunu devam ederse aşağıda örnek dosya yollarını görebileceğiniz Call of Duty 4 Modern Warfare profilinizdeki config_mp.cfg dosyasını açarak seta cl_connectionAttempts "30" komut satırını ilave ediniz, iyi oyunlar.

Kod: [Seç]
C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Call of Duty 4\players\profiles\PROFIL_NAME\config_mp.cfg
C:\Program Files\Activision\Call of Duty 4\players\profiles\PROFIL_NAME\config_mp.cfg
C:\Program Files (x86)\Activision\Call of Duty 4\players\profiles\PROFIL_NAME\config_mp.cfg
Sadece ben değil arkadaşlarımda alıyor oyuna girme sırasında alıyoruz arkadaş serveri kuruyor biz giriyoruz hemen en başta girerken CoD4 connection timed out hatasını veriyor.

Call of Duty 4 Server Connection Timed Out Hatası