Call of Duty 4 Elevator Nasıl Yapılır?

ceyco

• *
  • 59
Call of Duty 4 Elevator Nasıl Yapılır?
« : 11 Ekim 2013, 00:50:30 »
Selam arkadaşlar, Call of Duty 4 elevator nasıl yapılır neler lazım, aslında çok zor bişe yok ortada biraz alışınca su gibi akıyo :)

Birinci lazım olan bindleri yazalım normal oyun da W, A, S, D yi kullanıyoruz elevator da daha ince ayar olduğu icin yeni hareket düğmeleri gerekiyor yani var olan lar 1cm tek dokunuşta gidiyosa yeni yapacaklarımız 1mm gidecek.

Call of Duty 4 elevator bindler:

ileri için p tuşu  /bind p "+forward 0.1 -forward"

geri için k tuşu  /bind K "+back 0.1 -back"

sol için j tuşu    /bind J "+moveleft 0.1 -moveleft"

sağ için L tuşu  /bind L "+moveright 0.1 -moveright"

çok katlı elevator için İ tuşu   /bind i "+gostand;wait 1;-gostand;wait 1;gocrouch;wait 1;-gocrouch;wait 1;+gostand wait 1"

Normal CoD4 elevator için M tuşu    /bind m "+gostand;wait 5;-gostand;wait 2;gocrouch;wait 2;+gostand;wait 2;-gostand;wait 2;gocrouch"

Call of Duty 4 oyununu açıp " tuşu ile konsola girip bunları konsola giricez veya kopyalayıp ctrl+v ile konsola yapıştırıcaz ve tuşlarımız hazır  :)

Call of Duty 4 elevator-glitch yapılışını videoda yeterince açıkladım ama sorusu olana yardımcı olmaya çalışırım.

Video biraz bozuk olmuş nedenini anlamadım ama kalitesini arttırmaya çalışacağım.

Call of Duty 4 Elevator Videolu Anlatım
« Yanıtla #1 : 11 Ekim 2013, 01:19:39 »
Call of Duty 4 elevator videolu anlatım çok güzel olmuş, ellerine sağlık. Diğer yandan müzik harika, ayrıca sitenin reklamını da yapmışsın, teşekkürler.

Call of Duty 4 Elevator

ceyco

• *
  • 59
Ynt: Call of Duty 4 Elevator Nasıl Yapılır?
« Yanıtla #2 : 11 Ekim 2013, 01:32:49 »
nedemek Veteran Solider sizin yaptıklarınıza az bile hiç geri çevirmediğiniz veherdaim yardımcı olduğunuz için ben teşekkür ederim