Call of Duty 4 Modern Warfare CFG Ayarları

« : 05 Mayıs 2012, 23:17:41 »
Call of Duty 4 Modern Warfare CFG Ayarları : Adminlerin rconla ilgili özellikle cfg degistirerek olusturabilecegi bir konu açiyim dedim yanliz bu ayarlarin olmasi için ilk önce cod 4 ü yükledigiz yere giriyoruz ve ordan player-profiles-ve isminiz neyse benimki t-rex mesela giriyorsunuz hangi profildeyseniz ve ordan config.mp yi not defteri ile açiyoruz tüm ayarlarin tutmasi için r_aaSamples "1" i bulup 1 degerini 0 yapiyorz böylece degisikliklerimizi oyuna her girdigimizde tekrar lamak gerekmicek sonra kaydetip çikiyorz fakat oyuna girerken evet mi hayir mi diye sorar ona her zaman hayir diyecegiz yoksa degisikliklerimiz gider....

Call of Duty 4 Modern Warfare Fullscreen Yapma: Şimdi ilk ayarimiz fullscreen yani oyunu tam modda oynama ayari yapicaz simdi yine config.mp dosyamiza geliyoruz yukarda anlattim nasil gelecegini ve ordan ctrl+f yapip r_fullscreen "1" seçenegindeki 1 i 0 yapiyoruz ve kaydedip çikiyoruz sonra oyuna giriyoruz gelen soruya hayir diyip tabi oyundan esc ye tiklayip ordan options ve graphics e geliyoruz orda en üstte çözünürlük ayarimizi 1024-768 yapiyoruz ve oyunumuzu tam ekran olmadan ama tam ekran görünümünde oynuyoruz.

Ynt: CFG AYARLARI
« Yanıtla #1 : 05 Mayıs 2012, 23:21:06 »
iyi düşünmüşsün hatırlarsan bir ara bana yapmaya çalıştın kanser olucaktın yine yapmak istersen ben burdayım  ;D ;D