Call of Duty 4 Modern Warfare Macro Kullanmak

Call of Duty 4 Modern Warfare Macro Kullanmak
« : 30 Haziran 2012, 18:04:00 »
Nickim asd6sa6d4as6d65 gibi karışık birşeydi not almadan değiştim. Az önce 4 gibi banlandım, ondan önce de kicklendim. Yanlış hatırlamıyorsam |C-TR-A|GngsteR banladı. Kicklendiğim zaman "makro yasak", banlandığım zaman "git biraz gez" mi ne öyle birşey gördüm. Neden banlandım? Makro sayesinde G3 ile çok hızlı ateş ediyormuşum. Hızlı kısmı doğru ama makro yok ve buna inanmak istenmiyor. Hızlı basıyorum işte tuşa. Oynayış videosu mu atayım görmeniz için?

HARDCORE [GL-LS-MD-LMG-DuvarSisTaramaYasak]

Server IP 95.173.183.41:28960

Call of Duty 4 Macro

Ynt: Call of Duty 4 Modern Warfare Macro Kullanmak
« Yanıtla #1 : 30 Haziran 2012, 18:23:54 »
koydugun ss tede görüldüğü üzere tempoban yani 300 dk zamanlı,zaman dolunca oto açılır banın.ayrıca seni uyaran bir admin olsun veya klan elemanı olsun düzgün konuşmalısın seviyeli.ben sana kötü bir söz söylemedim öyle birşey olmazda.ayrıca seni izlemesem sesimi çıkarmazdım zaten,macro var sende,at videonuda izleyelim hep beraber.

« Yanıtla #2 : 04 Temmuz 2012, 20:52:42 »
Not: Video yükleyicisi tarafından kaldırılmıştır. 18.05.2015

« Yanıtla #3 : 04 Temmuz 2012, 21:58:48 »
bunun bsy i kanitladigini sanmiyorum o sirada kullaniyor olabilirsin yada direk mausun o tusuna macro atmis olabilirsin

« Yanıtla #4 : 04 Temmuz 2012, 22:30:29 »
O zaman kimseye inanmayın herkes herşey kullanıyor olabilir. Bunu çok iyi bir şekilde saklıyor hiç çaktırmıyor da olabilirler. Daha önce hiç mi görmediniz böyle kullanan? Sanki insan üstü bir yetenek. İnanmak istemeyen inanmaz.

« Yanıtla #5 : 04 Temmuz 2012, 22:31:25 »
ben o kdar hizli yapani görmedim :D bide video da tiklamandan çok vurman var gibime geldi o yüzden diyorum .D

« Yanıtla #6 : 04 Temmuz 2012, 22:37:18 »
İlkim o zaman ben :D Fareden çıkan sese aldanma o kadar sert basmıyorum :D

« Yanıtla #7 : 04 Temmuz 2012, 22:44:41 »
bilmem o zmn admin karar verir :D

« Yanıtla #8 : 04 Temmuz 2012, 23:57:19 »
sana ilk konu açtığındada söyledim ban'ın çoktan açılmıştır hatta olayın oludugu gün açılmıştır.piyasada öyle mause ler varki her tuşuna birşeyler atıyabiliyorsun,senin yaşın kaç bilmiyorum ama ben 30 yaşındayım ve bu olayıda gayet iyi biliyorum duble-click diye bişey duymuşssundur herale onu herhangi bir tuşada atıyabiliyorsun sen bir tıklarsın o 2 tıklar.demek istediğim olay şu macro programı yasak,yok ben makro kullanmıyorummu diyorsun o zaman söyle söyliyyim 2x 3x 5x 7x yasak yani tek atar silahı seri kullanmak yasak bu videoyu kim izlerse izlesin fark etmez video da bile görünüyor nasıl kullandıgın.banın kalıcı olmadıgından bence bir sorun yok.kendini bu konuda haklıda görebilirsin saygı duyarım ama benim fikrim o yaptığın şeyin yanlış oldugu yönünde.

« Yanıtla #9 : 14 Ağustos 2012, 18:08:14 »
Eylülde 18 olucam. Double click i biliyorum bende var ama çok hızlı. Az önce de denedim bir kere atiyor :D Tamam hizli basmak yok ama normal serverda makronun yasak olmadığını söyledi bi admin adını hatırlamıyorum. Orda neden yasak değil?

« Yanıtla #10 : 26 Ağustos 2012, 21:33:40 »
cevap bekliyorum neden birinde yasak birinde değil?

No Avatar

TuRkA

• *
  • 10
« Yanıtla #11 : 07 Şubat 2013, 14:02:36 »
Call of Duty 4 serverde flaw macro yada x7 kullaniyor bilmiyoruz.. ama darksiders x7 kullaniyorum dedi.. clan üyesi pkiechng ise napsin adam mouse mu değiştirsin yanıtını verdi... admine sordum x3 bile yasak dedi  diyorum yine tınlamıyor, clan üyelerinizi kuralları öğretirmisiniz ?  mouse değiştirmesine de gerek yok tamam extra cephane alıp  pistol ile gezmesine de gerek yok ? ! tamamen kural ihlali ama clan üyeniz  kurallardan haberi yok ezberletmeniz gerek.

Call of Duty 4 Macro Kulanımı

« Yanıtla #12 : 07 Şubat 2013, 14:29:56 »
Call of Duty 4 serverde flaw macro yada x7 kullaniyor bilmiyoruz.. ama darksiders x7 kullaniyorum dedi.. clan üyesi pkiechng ise napsin adam mouse mu değiştirsin yanıtını verdi... admine sordum x3 bile yasak dedi  diyorum yine tınlamıyor, clan üyelerinizi kuralları öğretirmisiniz ?  mouse değiştirmesine de gerek yok tamam extra cephane alıp  pistol ile gezmesine de gerek yok ? ! tamamen kural ihlali ama  clan üyeniz  kurallardan haberi yok ezberletmeniz gerek

Turka senin kurallardan haberin varsa yetkimi sana verebilirim.

No Avatar

TuRkA

• *
  • 10
« Yanıtla #13 : 07 Şubat 2013, 15:05:49 »
evet ver lütfen..adminlerle konuşmuştum yasak dediler  görcez

« Yanıtla #14 : 07 Şubat 2013, 15:28:59 »
Eğer yasak oldugunu biliyosan neden en baştan yetkili birine sölemedin gardaş ?