Call of Duty 4 Modern Warfare Punkbuster Losing Key Packets 9005

gukkan

• *
  • 137
Call of Duty 4 Modern Warfare Punkbuster Losing Key Packets 9005 hatası. CoD4 Antrenman günlerinde veya başka günlerde bizim maç servere girdikten 1-2 dakika sonra punkbuster kickliyor. Ekrana bu yazı geliyor ve devamı tabiki. Bunu nasıl çözebilirim antranmana girmemi çok etkiliyor çünkü.

Call of Duty 4 Punkbuster Losing Key Packets 9005

Ynt: Call of Duty 4 Modern Warfare Punkbuster Losing Key Packets 9005
« Yanıtla #1 : 20 Mayıs 2012, 11:29:12 »
pb güncelle olmadiysa düzelene kdar key degis baska yolu yok :)

merhaba zombi mod gibi bazi modlar disinda dm gibi modlara girince Call of Duty 4 Modern Warfare punkbuster kicked losing key packets 9005 hatasi aliyorum sorunun çözümünü bileniniz varmi ? 1.6 ve 1.7 pack'lerini kurdum punkbuster'i güncelledim hem de defalarca ama sorunu çözemedim :'(

merhaba zombi mod gibi bazi modlar disinda dm gibi modlara girince Call of Duty 4 Modern Warfare punkbuster kicked losing key packets 9005 hatasi aliyorum sorunun çözümünü bileniniz varmi ? 1.6 ve 1.7 pack'lerini kurdum punkbuster'i güncelledim hem de defalarca ama sorunu çözemedim :'(

Call of Duty 4 Modern Warfare punkbuster kicked losing key packets 9005 hatası çözümü için linkteki ''Call of Duty 4 Modern Warfare Punkbuster Hataları ve Çözümleri'' başlığını incelemenizi tavsiye edebilirim. Punkbuster Kicked Losing Key Packets hatalarına genellikle internet bağlantı ayarlarının optimize edilmemesi ya da bağlantı hızının düşük olması nedeniyle oyun platformları üzerinde çalışan punkbuster hizmetlerinin evenbalance.com üzerindeki PB sunucuları ile yeterli bağlantıyı sağlayamamasından kaynaklandığını düşünüyorum.

http://www.codturkiye.net/forum/call-of-duty-4-modern-warfare-punkbuster-hatalari-ve-cozumleri-t95.0.html