Call of Duty 4 mp_vacant.ff is Different From This Server Sorunu

Arkadaşlar, Call of Duty 4 mp_vacant.ff is different from this server hatası alıyorum. Bu tüm maplarda böyle. Oyunu sildim kurdum, patchler tam, ama neden düzelmedi anlamış değilim. Yardım edin lütfen :(

Ynt: Call of Duty 4 mp_vacant.ff is Different From This Server Sorunu
« Yanıtla #1 : 24 Temmuz 2015, 15:02:59 »
Call of Duty 4 mp_map.ff is different from this server hatası çözümü için önerilerimi aşağıda sıraladım. Uygulayıp sonucunu bildirebilirseniz memnun oluruz.

* Düşük bir ihtimal de olsa bağlanmaya çalıştığınız serverin versiyonunun 1.7 olduğunu yani oyununuzla aynı sürüme sahip olup olmadığını kontrol ediniz.

* Bende kurulu Call of Duty 4 oyunundaki ..\zone\english klasöründeki 72 adet mp_map.ff dosyası ve bu dosyaların boyutlarını resimde görebilirsiniz. Dosya sayısında ve boyutlarında farklılık olup olmadığını kontrol ediniz.

* Call of Duty 4 mp_map.ff is different from this server hatası setup dosyalarındaki bozukluklardan olabileceği gibi resmi yamalar ile gelen yeni harita dosyalarının da bozuk olmasından kaynaklanabiliyor. CoD4 official patch'lerini 1.7 versiyon dahil yaptığınıza göre oyun yükleme DVD/kaynağında sorun olabileceğini tahmin ediyorum. Call of Duty 4'ü yeniden indirip yükler ve yamalarını yaparsanız sorunun düzeleceğini tahmin ediyorum.

Kod: [Seç]
D:\Activision\Call of Duty 4\zone\english
Kod: [Seç]
C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Call of Duty 4\zone\english
Arkadaşlar, Call of Duty 4 mp_vacant.ff is different from this server hatası alıyorum. Bu tüm maplarda böyle. Oyunu sildim kurdum, patchler tam, ama neden düzelmedi anlamış değilim. Yardım edin lütfen :(

Call of Duty 4\zone\english Dosya Listesi

Call of Duty 4 mp_map.ff is Different From This Server Hatası

Ynt: Call of Duty 4 mp_vacant.ff is Different From This Server Sorunu
« Yanıtla #2 : 25 Temmuz 2015, 13:49:14 »
Yardımlarınız için teşekkür ederim Cd bozuk olabilir maplerin çoğu yok torrent ten indirip kurmayı deneyeceğim :)