Call of Duty 4 Punkbuster Siyah Screnshot Sorunu

Call of Duty 4 Punkbuster Siyah Screnshot Sorunu
« : 08 Haziran 2012, 17:30:43 »
Bir çok kisi sw de AA'yı kapatamadigindan sikayetçi yani o kapatiyor tekrar girdiginde açiliyor vakası. Call of Duty 4 Modern Warfare PunkBuster Siyah SS çözümü iste çok basit hemen cod 4 dosyanizi açiyorsunuz ve profilesin içinden profilinizi ve config.mp yi seçiyoruz orda r_aaSamples kodunu bulup yanindaki 1 yazan yere 0 yazarak düzeltiyoruz fakat oyuna girerken evet hayir sorularina hep hayir diyoruz yoksa ayarlarimiz yine bozulur :)

Ynt: Call of Duty 4 Punkbuster Siyah Screnshot Sorunu
« Yanıtla #1 : 13 Aralık 2012, 19:54:34 »
Şu son zamanlarda server da oynayan CoD4 oyuncuların min. %70i siyah ss le oynuyor ve haliyle wallhack gibi durumlardan şüphelendiğimizde bu durum bize yardımcı olmuyor. Adminlerin bu durum üzerine biraz ağırlık vermelerini rica ediyorum. Çünkü bu konu serverda adil kararlar ve cezalandırmalar verilmesinde çok büyün önem arz ediyor. İlginiz için teşekkür ederim.

« Yanıtla #2 : 13 Aralık 2012, 20:13:35 »
Öncü ss lere artik pek güvenmiyorum bunu geçen bir konudada söyledim ss leri artik çok kolay wh kullanmasina ragmen siyah yada düzgün gösterilebiliyor bu durumda çogu masum oyuncunun ss i siyah ken whlerin %50 si gibi bir kismi siyah ss %45 i düzgün ss %5 i ise wh oldugu ss lerde görünür bu durumda ss lere güvenmemis %5 lik bi kisma gelmektedir buda bizim için yeterli degil hatta öyle kullananlar ztn sw de hemen kendini belli etmekten fakat sunu diyim eger ss siyah degilde hiç çikmamissa yani sadece oyuncu bilgileri çikmis yukarisi çikmamissa o %90 whdir

« Yanıtla #3 : 13 Aralık 2012, 20:20:45 »
Sonuçta size kolaylık olsun diye söylüyorum. Yoksa izleyerek de anlaşılabiliyor. Sen öyle diyosan bir bildiğin vardır diyim ben ozaman :)