Call of Duty 4 Skin Kullanmak

Call of Duty 4 Skin Kullanmak
« : 20 Ekim 2012, 13:07:13 »
evet konu adindan da anlisalacagi gibi Call of Duty 4'te skin yasakmi bazilari yasak diyor baziları serbest ben serbest diye biliyordum fakat bugün bana yasak dediler bende bi konu açiyim hem herkez ögrensin hemde tartisilsin istedim ama bence yasak olmali haksizlik oluyor diger oyunculara ve bize karsi tabi bu sd ler için geçerli degil sd dekilerin çogu yapiyor ve sd de dogal karsilaniyor ben hc ve tdm için konusuyorum :)

Ynt: Call of Duty 4 Skin Kullanmak
« Yanıtla #1 : 20 Ekim 2012, 18:40:14 »
skin ben kullanıyorum ama skinden kasıt sadece m40 ımın deseni oyle kıyak:D

gukkan

• *
  • 137
« Yanıtla #2 : 20 Ekim 2012, 19:47:13 »
bak bak bak :D bana yasak dediler diyo,ben dedim :D bilmiyorum özcan abi falan gördüğü anda banlıyordu diye hatırlıyorum,erdem abi de pek sıcak bakmıyordu sanki,onun için öyle dedim :D

« Yanıtla #3 : 20 Ekim 2012, 20:26:29 »
isim vermedim guk birden fazla kisi oldugu için :D

« Yanıtla #4 : 21 Ekim 2012, 22:09:10 »
skin silahta yasak degil ama oyuncuda yasak yani şöyle rakip takımın oyuncusunu farklı renkte kendi takım oyuncusunu farklı renkte görüyorsa yasaktır bu bir nevi hileye girerki hangi adamı vurabiliceğine yardımcı oluyor.tabi son laf yönetimindir yinede :D

« Yanıtla #5 : 21 Ekim 2012, 22:58:15 »
skin silahta yasak degil ama oyuncuda yasak yani şöyle rakip takımın oyuncusunu farklı renkte kendi takım oyuncusunu farklı renkte görüyorsa yasaktır bu bir nevi hileye girerki hangi adamı vurabiliceğine yardımcı oluyor.tabi son laf yönetimindir yinede :D

ewet arkadaslar olayın izahı aynen bu silahta yasak diil ama rakibin rengii degiştiren bi skin ise  yasak bence  çünkü kullanana avantaj sağlıyor

Call of Duty 4 Skin

« Yanıtla #6 : 26 Ekim 2012, 23:49:24 »
hem silah hem vucut skinleri tum klan serverlarında yasaktır nedeni oyuncuya avantaj saglar silah skinleri rakibin dikkatini dagıtır tıpkı gold silahlar gibi ayrıca hc oyunda her nekadar uyulmasa ve konu edilmesede jump elavator zıplama ve lager da yasaktır lager nedir bilmeyenler olabilir bilmeyin zaten acıklamıycam onu:)

« Yanıtla #7 : 16 Şubat 2013, 14:14:08 »
Dün gece hardcore tdm de meydana gelen uygunsuzluk hakkında sorular soracaktım. Serverlarınızda skin kullanmak yasakmış ama bir bilgim yoktu.Bu konuda sizde bende hatalıyım bilgilenme konusunda ama PORSUK adlı oyuncunuzun skin mi var sorusuna evet yazdım ve bana kapat onu yasak dedi bende tamam map bitiminde cıkıp kapatacağim diye yazıyordum ki enterlayamadan kokocan arkadaşimiz ki bildiğim kadarıyla yetki konusunda en üst seviye kapatmaz o gibsinden bir cümle kurdu ve bnm yazıyı enterlayamadan banlandım.Bu durumda haksızlığa uğradığımı düşünüyor ve atılmış olan banın açılmasını talep ediyorum..Skinleri kaldırmak oyunda mümkün değil bunu herkes bilir oyundan çıkmam beklenmeliydi bence..Sadece sp ve dg deki skinden ban yediğime inanamıyorum ama :) By Akrap guid:    e649b8afaf0afa8596d160639a4d9720 tdm hc sv 16.02.2013 saat 02.30 aralarında....Saygılarımla.. qLobaL'By Akrap

Porsuk

• *
  • 122
« Yanıtla #8 : 16 Şubat 2013, 15:27:16 »
Akrap evet sizi uyardım fakat bir bilgim olmadiği için kpat diye uyardım,kokocan ise kapanmaz o arkdasi banla diye uyardı ve banladım,sonrasında ise sordugumda skin kapatmak icin oyunun silinmesi gerekitği yönünde oldu bu yüzden oyundan çıkıp kapatmanız mümkün olmayacaktı. Kaldı ki bunların hepsinde yanlışlığımız oldu diyelim fakat yazınızın sonunda belirttiğiniz gibi siz yasakli bir klan üyesisiniz bu sebeple bu banin kalkması mümkün olmayacaktır.

Dün gece hardcore tdm de meydana gelen uygunsuzluk hakkında sorular soracaktım. Serverlarınızda skin kullanmak yasakmış ama bir bilgim yoktu.Bu konuda sizde bende hatalıyım bilgilenme konusunda ama PORSUK adlı oyuncunuzun skin mi var sorusuna evet yazdım ve bana kapat onu yasak dedi bende tamam map bitiminde cıkıp kapatacağim diye yazıyordum ki enterlayamadan kokocan arkadaşimiz ki bildiğim kadarıyla yetki konusunda en üst seviye kapatmaz o gibsinden bir cümle kurdu ve bnm yazıyı enterlayamadan banlandım.Bu durumda haksızlığa uğradığımı düşünüyor ve atılmış olan banın açılmasını talep ediyorum..Skinleri kaldırmak oyunda mümkün değil bunu herkes bilir oyundan çıkmam beklenmeliydi bence..Sadece sp ve dg deki skinden ban yediğime inanamıyorum ama :) By Akrap guid:    e649b8afaf0afa8596d160639a4d9720 tdm hc sv 16.02.2013 saat 02.30 aralarında....Saygılarımla.. qLobaL'By Akrap

Call of Duty 4 Skin Screenshot

« Yanıtla #9 : 16 Şubat 2013, 18:53:34 »
Ben böyle durumlara karşıyım yasaklı klandaymışım felan bu işler saçma he hakveriyorum size ama bana deyin ki 1 kere olsun qLobaL tagiyla oyundaydin sen?? Skinleri kaldirmak için ise oyunu silmeye gerek yok o sorduğun arkadaşin yanliş biliyor iw07.iwd dosyasının değiştirilmesi yeterli olacaktir yaklaşik 1 dk mı almaz...Ben oyunu kendim için istemiyorum bnm xf mi kullanan 10 yaşindaki kardeşim için istiyorum zaten okul dönemleri yokum ben başka şehirde öğrenciyim..Bu seferlik bebe için izin verin bari ne klanla alakası var ne skinlerle....

No Avatar

Bonzi

• *
  • 72
« Yanıtla #10 : 17 Şubat 2013, 00:27:59 »
Arkadaşım oyun içinde uyarıyı aldığın an o uyarının hakkını yerine getireceksin gl kullanan biri kapat onu atma desek map bitince dese onuda seni attığımız gibi atarız.Kuralları koyan ve uygulayan bizler uyması gereksen sizlersiniz bu sebeple kimsenin keyfini bekleyemeyiz.Yasaklı bir Klan üyesi olman skin kullanman bence yasaklılığının devamı için gayet geçerli sebepler bebe başka serverda oynasın.

« Yanıtla #11 : 17 Şubat 2013, 16:17:35 »
Eyw ustam diyecek bir şey yok bazı konularda haklısınız...Yalnız Gl yi kullanmamakla skin kapatmak arasındaki farkı umarım biliyosundur..Emin olun bir çoğunuzdan daha çok oynamışlığım ve tecrübem vardır..Skin kapat demek oyun içnde 15 sn de olacak iş değil oyunun bitip yeni yahut oyunun restartlanmasını gerektirir...Neyse sanırım sizleri ikna etmek zor olacak en iyisi yeni key halbuki sadece anlayışla karşılayacağınızı düşünmüştüm...Eğer oyunda daha önceden 1 kere bile uyarı almişsam haklisinizdir, üstad fazla Gerek yok Eskiler Tanır beni By Akrap... Haydi eyw

« Yanıtla #12 : 13 Nisan 2013, 17:45:01 »
yeni dikkatimi çekti de silah skinlerini yanlızca kullanan kişi görebiliyor buda karşı tarafın dikkatini nasıl dagıtıyor acaba?

« Yanıtla #13 : 13 Nisan 2013, 22:17:53 »
koray sadece kullanan kişi degil herkes görür silah skinini...misal adamın elinde skinle renklendirilmiş silah ölünce yere düştüğünde sende o silahı yerde görebiliyorsun skinli bir şekilde yada oyuncunun elinde ama yerdeki skinli silahı alınca görünüyormu o hiç dikkatimi çekmedi :)

« Yanıtla #14 : 14 Nisan 2013, 01:24:07 »
ama benim bildiğim sen mesela ak47 skini kullanıyosun diyelim ki x skini bende y skinini kullanıyorum sen benim y skinini değil kendi x skilini görürsün.. yanlışmıyım?:D