Call of Duty 4 Steam Tavsiye Eder misiniz?

Call of Duty 4 Steam Tavsiye Eder misiniz?
« : 17 Şubat 2013, 13:27:40 »
Meraba arkadaşlar :)Yaklaşık bir aydır steam kullanıcısıyım.Bir aya kadar  orijinal oyunları çok gereksiz olarak düşünüyordum;fakat arkadaşım sayesinde bu görüşüm değişti ve steamdan bir iki tane orijinal oyun aldım.Çok da memnunum.Şimdi call of duty 4 ü de steamdan alsam mı diye düşünüyorum.Neden derseniz oynadığım adamakıllı tek oyun bu ve alırım oyunu hesabımda durur mis gibi:)istediğim bilgisayara yüklerim.Bilmiyorum aramızda steam kullanıcıları var mı ama sizin düşünceleriniz neler bu konuda gerekli mi gereksiz mi?(Bu arada oyunun fiyatı 20 $)

Ynt: Call of Duty 4 Steam Tavsiye Eder misiniz?
« Yanıtla #1 : 17 Şubat 2013, 14:14:05 »
Meraba arkadaşlar :)Yaklaşık bir aydır steam kullanıcısıyım.Bir aya kadar  orijinal oyunları çok gereksiz olarak düşünüyordum;fakat arkadaşım sayesinde bu görüşüm değişti ve steamdan bir iki tane orijinal oyun aldım.Çok da memnunum.Şimdi call of duty 4 ü de steamdan alsam mı diye düşünüyorum.Neden derseniz oynadığım adamakıllı tek oyun bu ve alırım oyunu hesabımda durur mis gibi:)istediğim bilgisayara yüklerim.Bilmiyorum aramızda steam kullanıcıları var mı ama sizin düşünceleriniz neler bu konuda gerekli mi gereksiz mi?(Bu arada oyunun fiyatı 20 $)
Steam oyun platformunu tavsiye ederim. Kullanımı ve özelliklerinin çoğunu ele aldığım Steam incelememde çoğu detayı ele almıştım ve sorularınızın cevabını bulabileceğinizi düşünüyorum. Halihazırda steam hesabımda aşağıdaki oyunlar bulunuyor ve herhangi bir sorun yaşamadım şimdiye kadar. Bu oyunların ilk beşini 2-3 yıl önceki bir kampanyadan bir seferde 30 dolar'a, CoD6 ve ek paketini de yanlış hatırlamıyorsam 10-15'er dolara almıştım zamanında. Steam kampanyalarını takip etmenizi öneririm.

Call of Duty
Call of Duty United Offensive
Call of Duty 2
Call of Duty 4 Modern Warfare
Call of Duty 5 World at War
Call of Duty 6 Modern Warfare 2 (Ek paketleri dahil)

Serinin diğerlerini de ilerde tamamlarız inşallah :D

Ynt: Call of Duty 4 Steam Tavsiye Eder misiniz?
« Yanıtla #2 : 17 Şubat 2013, 17:46:55 »
Çok teşekkürler Veteran Soldier:)