Call of Duty 4 Triple Monitor Oynama Ayarı?

Call of Duty 4 Triple Monitor Oynama Ayarı?
« : 30 Ağustos 2015, 14:58:21 »

Merhaba arkadaşlar, videoda gösterilen Call of Duty 4'ü 3 monitör ile oynamayı nasıl elde ederiz? Sistem olarak normal şartlarda çalışıyorum fakat CoD4 ayarlarından çözünürlük seçeneğini 3 monitöre göre çeviremiyorum. Ayarı Windows'dan mı yapılıyor acaba? Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim. Sistem olarak Mac Pro kullanıyorum gereksinimi karşılayacağını düşünüyorum. Saygılar...

Call of Duty 4 Triple Monitor
« Yanıtla #1 : 30 Ağustos 2015, 21:30:59 »
Call of Duty 4 Triple Monitor videosunun açıklama bölümünden anladığım kadarıyla CoD4'ü multi monitor ile oynamak için harici Matrox TripleHead2Go multi-display adaptörü ve Matrox Driver yazılımları kullanılmış. Şahsen çoklu monitor ile oynama imkanım olmadığı için detaylı bir bilgiye sahip değilim. Faydası olabilir düşüncesiyle Configuring Multiple Monitors NVIDIA bağlantısını incelemenizi önerebilirim.

Alıntı
Using Matrox TripleHead2Go and (3) 24" Gateway Monitors. Res is 3840x1024

Alıntı
Graphics eXpansion Modules:

Matrox DualHead2Go and TripleHead2Go external multi-display adapters let you add two or three monitors to your laptop or desktop computer. They connect to the video output of your system and use its existing GPU to provide high quality, uncompressed graphics and video across all monitors. These little black or silver boxes are perfect for bringing multi-monitor functionality to computers with only one monitor, such as systems with integrated graphics or no available expansion slots—or closed systems that have already been validated.

Connect two or three monitors to your system to see more, do more
Support VGA, DVI or DisplayPort™ monitors or projectors running standard or widescreen resolutions
Compatible with laptops and desktop computers, PC and/or Mac

Call of Duty 4 Triple Monitor