Call of Duty 4 XFire Connecting to Server Sorunu

Call of Duty 4 XFire Connecting to Server Sorunu
« : 02 Ağustos 2015, 16:10:17 »
Merhaba. Sorunum şu. Yaklaşık 2 ay önce en son XFire düzgünce açılıyordu. Şimdi tekrar CoD özlemi başladı bende CoD4 kurdum XFire indireyim dedim fakat siteye giriş yapamadım. Neyse yüklenenler klasöründe setup buldum. Kurdum k.adı şifre giriyorum fakat "Connecting to Server"da kalıyor. İnternette aynı sorunda olan çok fazla arkadaş gördüm fakat hiçbiride cevap alamamış. Ne olur yardım edin şu aralar canım çok fazla CoD oynamak istedi. Acaba XFireye bağlanamamam bende kaynaklımı yoksa XFire sunucularından kaynaklı bir hata mı?

Benim ilk postum oluyor bu. Konuyu tam olarak nereye açacağımı anlayamadım o yüzden konu başlığını biraz uyarlayıp açtım. Şimdiden teşekkürler.

Ynt: Call of Duty 4 XFire Connecting to Server Sorunu
« Yanıtla #1 : 02 Ağustos 2015, 22:34:43 »
Uzunca bir süredir XFire master sunucularında ''Error Connection to Xfire Server'' hatası mevcut maalesef. XFire gibi oturmuş bir sistemin bu soruna hala bir çözüm getirememiş olması da oldukça garip bir durum. Geçtiğimiz günlerde Call of Duty 2'de de aynı sorunu yaşayan üyemizin açtığı Multiplayer Oyunlarda XFire Bağlantı Sorunu konu başlığını bağlantıdan inceleyebilirsiniz. Şu an için, daha önceki yıllarda yaşanan ve kısa süre sonra çözülen XFire bağlantı sorunu nedeniyle açtığım Xfire Olmadan Call of Duty Oyun Sunucularına Girmek sayfasındaki oyuna bağlantı metodlarını önerebilirim.

Kod: [Seç]
Error Connection to Xfire Server
Biraz önce ben de Xfire üzerinden Call of Duty 2 serverlerine bağlanmak için Xfire uygulamasını açıp login olmak istediğimde resimde de görebileceğiniz gibi ''Error connection to Xfire server'' hatası aldım. Sanırım Xfire master sunucularında bir sorun olsa gerek. Xfire login/bağlantı hatası düzelinceye kadar bağlantıdaki Xfire olmadan Call of Duty oyun sunucularına girmek konusunu ele aldığım başlıktaki anlatıma göre Call of Duty 2 serverlerine girmenizi tavsiye edebilirim.

Error Connection to Xfire Server

Merhaba. Sorunum şu. Yaklaşık 2 ay önce en son XFire düzgünce açılıyordu. Şimdi tekrar CoD özlemi başladı bende CoD4 kurdum XFire indireyim dedim fakat siteye giriş yapamadım. Neyse yüklenenler klasöründe setup buldum. Kurdum k.adı şifre giriyorum fakat "Connecting to Server"da kalıyor. İnternette aynı sorunda olan çok fazla arkadaş gördüm fakat hiçbiride cevap alamamış. Ne olur yardım edin şu aralar canım çok fazla CoD oynamak istedi. Acaba XFireye bağlanamamam bende kaynaklımı yoksa XFire sunucularından kaynaklı bir hata mı?

Benim ilk postum oluyor bu. Konuyu tam olarak nereye açacağımı anlayamadım o yüzden konu başlığını biraz uyarlayıp açtım. Şimdiden teşekkürler.

Ynt: Call of Duty 4 XFire Connecting to Server Sorunu
« Yanıtla #2 : 03 Ağustos 2015, 10:22:44 »
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Artık sabredeceğiz fakat diğer yaklaşık 1 haftadır olan bu soruna XFire ekibinin bir çözüm bulamamasıda ayrı bir sorun..

İyi forumlar..

Call of Duty 4 İçin XFire'a Alternatif Proğramlar
« Yanıtla #3 : 17 Ağustos 2015, 22:16:44 »
CoD4 ve XFire'ın desteklediği tüm oyunlar ile bağlantıda Call of Duty 2 için ele aldığımız Xfire server bağlanma sorunları sonrasında XFire'a Alternatif arayışlarımız başladı. Halihazırda Xfire sorunu devam ettiğinden QTracker ve GSC yazılımlarının serverlere bağlanmak için en uygun çözüm yolu olduğunu düşünüyorum arkadaşlar.