Call of Duty 4 You Are Temporarily Banned From This Server Hatası

CoD4 RotU2 serverde oynarken tek seferde 11-13-15 gibi kill alıyordum en son 15 kill aldım beni oyundan tempban olarak ban attıığını gördüm. daha önce ffc de iken çoğu arkadaş ve oyuncunun başına bu durum gelmişti hatta çoğu sorunu çözememişti. ilk attığında aşağıdaki gibi oldu ya tempban ya ban yazdı

Call of Duty 4 RotU2 Server Tempban Hatası

sonraki girdiklerimde player kick yazıyor

Call of Duty 4 RotU2 Server Player Kicked Hatası

Dün ve öncesinde sorunu bildirdiğinde çözüm için; her ihtimale karşın ban.txt dosyasını boşalttım, CoD4 Rotu2 servere ait hafıza/log dosyasını sildim ve serveri yeniden başlattım, yani server kız gibi oldu :D, ilk gün açılmış gibi ve hafızasında hiç bir bilgi kalmadı yani.

Buna rağmen sorun devam ettiğine ve yaptığım işlemler neticesinde server taraflı olamayacağına göre bilgisayarında kurulu oyun yolundaki ctrrotu mod klasöründe bulunan .iwd dosyaları dışındaki tüm dosya ve klasörleri silerek servere girmeyi denemeni önerebilirim.

sw de oynarken tek seferde 11-13-15 gibi kill alıyordum en son 15 kill aldım beni oyundan tempban olarak ban attıığını gördüm. daha önce ffc de iken çoğu arkadaş ve oyuncunun başına bu durum gelmişti hatta çoğu sorunu çözememişti. ilk attığında aşağıdaki gibi oldu ya tempban ya ban yazdı, sonraki girdiklerimde player kick yazıyor

C:\Program Files (x86)\Activision\Call of Duty 4 - Modern Warfare\players\profiles\Zenderia\mods adresinde ki ctrrotu klasörünü silin. Daha sonra oyuna tekrar bağlanın. Tabi levelinizin gideceğini unutmayın.

bugün gündüz iş yerindeyim akşam eve gidince tekrar dediğiniz gibi denerim. Call of Duty 4 leveller gitsin sorun değil levelleri yapmak basit :D
bir map ın ilk 10 dalgada 8 e yekın prestige açıyorum
uğraşmalarınız için tşk ederim arkadaşlar

levellerim gitti ama Call of Duty 4 tempban çözüldü, sw deyim şuan herkeze tşk ederim yardımlarından dolayı

levellerim gitti ama sw deyim şuan herkeze tşk ederim yardımlarından dolayı
Geçmiş olsun, iyi oyunlar :D

Ynt: Call of Duty 4 You Are Temporarily Banned From This Server Hatası
« Yanıtla #6 : 12 Haziran 2013, 16:12:51 »
Arkadaşlar başlıkta da olduğu gibi RotU zombi servera dynwarrior90 isimli karekterle girmeye çalığıştığımda Call of Duty 4 RotU2 Zombi Server "You are temporarily banned from this server" diyor ve nedenini de bilmiyorum. Yardım edebilirseniz sevinirim

Ynt: Call of Duty 4 You Are Temporarily Banned From This Server Hatası
« Yanıtla #7 : 12 Haziran 2013, 17:39:55 »
Call of Duty 4 Modern Warfare RotU2 zombie server ban listesinde halihazırda hiç bir oyuncu banlı gözükmüyor. Bahsettiğiniz sorunla ilgili olarak aşağıdaki linkte bulunan konu başlığını inceleyiniz.

Oyun yolunda bulunan ctrrotu klasöründeki .iwd dosyaları dışındaki dosya ve klasörleri sildiğinizde serverden kaynaklanmayan bu sorunun düzeleceğini düşünüyorum.

Call of Duty 4 Server Tempban Hatası