Call of Duty 6 Modern Warfare 2 Prestige Nedir Neden Açılmalıdır?

Call of Duty 6 Modern Warfare 2 Prestige Nedir Neden Açılmalıdır? CoD6 Prestij, 70 levelden sonra açılan moddur.

Modern Warfare 2 Prestige +ları -leri:

+ Daha fazla Class yapabilme, Y eni Title ve Emblemler, Yeni Challenge lar Ve İsmimizin Yanındaki Lvl Logosu.

- Yeniden 0 dan Başlıyoruz Yani Silahlar ve özellikleri, perkler, killstreak, deathstreakler 1 Lvldan Başlıyoruz.

Modern Warfare 2'da 10 Tane Prestij Bulunmaktadır. Her 1 tanesini bitirince +1 Class yapabiliyorsun yani 5 tane class yaparken prestijde 6 tane.

Eğer Her Silahla Oynarım Diyen birisiyseniz Açmanızı Oneririm Ama Ben ak-47 den başka oynamam.

Call of Duty 6 Modern Warfare 2 Prestige

Modern Warfare 2'de tüm levelleri geçtim ama prestige açılmıyor, heads up yapmamı istiyor. Nasıl yapılır bilen var mı?

Modern Warfare 2 prestige modunu açmanız için yapmanız gerekenlerden Heads Up başarımı kalmış. Yaptığım incelemeye göre, MW2 level 5 görevlerinden resimde de görebileceğiniz banner şeklindeki Heads Up Title'ını açmanız gerekiyor. Bunu yapmak için de oyun sırasında kazanıp helikopterden size atılan sandığı almamanız ve sandık beklerken bir rakibi vurmanız ve sandığı rakip takımın almasını sağlamanız gerekiyor çeviriden anladığım kadarıyla. Modern Warfare 2 prestige mod açma ile ilgili önerimin sonucunu ve MW2 prestige seviyenizdeki ilerlemeleri buradan bildirebilirseniz memnun oluruz, iyi oyunlar. İlaveten Modern Warfare 2 prestige mod açma görevlerinden Heads Up yapmayı anlatan bir videoyu da faydası olabilir düşüncesiyle konuya ekledim.

Alıntı
Challenge: "Heads Up!"(lvl5) - Kill an enemy by dropping a crate on them.

Modern Warfare 2 kategorisi ile Modern Warfare 2 Prestige hakkında kısa bilgilere arzu eden ziyaretçilerimiz bağlantılardan ulaşabilirler.

Modern Warfare 2'de tüm levelleri geçtim ama prestige açılmıyor, heads up yapmamı istiyor. Nasıl yapılır bilen var mı?

Modern Warfare 2 Prestige Mod Açmak

Modern Warfare 2 Prestige Mod Amblem