Call of Duty 6 Modern Warfare 2 Türkçe Yama

Call of Duty 6 Modern Warfare 2 Türkçe Yama
« : 27 Ekim 2013, 16:40:21 »

Call of Duty 6 Modern Warfare 2 Türkçe Yama ile MW2'nin oyun menüsü, görevler, alt yazılar ve diyaloglarının Türkçe'ye %100 çevirisi Oyunçeviri ekibi tarafından yapılarak yayımlanmıştır. MW2 Türkçe yamaya ait bilgileri ve Modern Warfare 2 Türkçe Yama v1.00 indirme bağlantısını aşağıda bulabilirsiniz. Özellikle yabancı dil sorunu olan oyuncuların MW2 senaryosunu iyice anlamaları açısından Türkçe yamayı kurmalarını tavsiye ederiz.

Modern Warfare 2 Türkçe yama kurulumu uzun sürdüğünden sabırlı olmalı ve yarıda kesmemelisiniz. MW2 steam üzerinde kurulu ise yama oyunun dosya yolunu otomatik olarak bulamadığından aşağıdaki ekran görüntüsünde okla gösterilen yere tıklanıp iw4sp.exe'nin bulunduğu ''C:\Program Files\Steam\steamapps\common\call of duty modern warfare 2'' dosya yolu gösterildiğinde kurulum başlayacaktır.

CoD6 Türkçe Yama Çeviri Tamamlanma Durumu: Alt yazılar %100, Diyaloglar %100, Menü ve Görevler %100

Güncelleme (15.09.2014): Modern Warfare 2'nin default kurulum yollarından farklı bir dosya yoluna kurulması, MW2 Türkçe yama setup dosyasının .iwd ve .ff dosyalarının içini açıp değiştirdikten sonra tekrar kapatması şeklindeki çalışma yapısının bazı güvenlik yazılımları tarafından engellenmesi vb. nedenlerle oluşan Modern Warfare 2 Couldn't Load Image Specialty New Error ve Modern Warfare 2 The File Was Not Found benzeri hata ile karşılaşanlar yukarıda bağlantısı bulunan ve MW2 Türkçe yamanın kurulmuş halini içeren dosyaları oyun yoluna atmaları halinde sorunu çözebilirler. Dosyalarda değişiklik yapmadan önce, oluşabilecek herhangi bir hataya karşın ya da Türkçe yamayı kullanmaktan vazgeçmek/kaldırmak için oyun klasörünüzün tamamını başka bir klasöre yedekleyiniz.

MW2 Türkçe Yama İndirme Linkleri:

Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama İNDİR

Modern Warfare 2 Türkçe Yama Kurulu Hali İNDİR (3.1 Gb.)

Call of Duty serisi diğer oyunlara ait Türkçe yamaları aşağıdaki bağlantılarda, save game dosyalarını CoDSaveGame kategorisinde bulabilirsiniz.

Call of Duty Türkçe Yama

Call of Duty United Offensive Türkçe Yama

Call of Duty 2 Türkçe Yama

Call of Duty 4 Modern Warfare Türkçe Yama

Call of Duty 5 World at War Türkçe Yama

Call of Duty 7 Black Ops Türkçe Yama

Call of Duty 8 Modern Warfare 3 Türkçe Yama

Call of Duty Ghosts Türkçe Yama

Black Ops 2 Türkçe Yama: Proje aşamasında

Call of Duty 6 Modern Warfare 2 Türkçe Yama Manuel Kurulum

CoD6 MW2 Türkçe Yama indir

Call of Duty 6 Modern Warfare 2 Türkçe Yama indir

Call of Duty 6 Modern Warfare 2 Türkçe Yama Emeği Geçenler:

Proje Yöneticisi: Said SÜRÜCÜ

Çevirmenler: Salih GÜNAY, Erkam Ali DÖNMEZ, Mertcan AYKUT

Programlama: Ahmet ÇELİK

Test Ekibi: Kadir ÇEVEN, Ahmet KÖKYAR, Murat BAHTİYAR

Modern Warfare 2 Türkçe Yama Oyuniçi Alt Yazılar

Modern Warfare 2 Türkçe Yama Ana Menü

Modern Warfare 2 Türkçe Yama Singleplayer Menü

MW2 Türkçe Yama Oynanış Videosu:

ceyco

• *
  • 59
Ynt: Call of Duty 6 Modern Warfare 2 Türkçe Yama
« Yanıtla #1 : 02 Temmuz 2014, 19:55:59 »
herkese selamlar Call of Duty 6 Modern Warfare 2 Türkçe yamayı indirdim yüklemede error launching instaler hatası aldım win8 de. kurulum dosyasındaki isimde tanınmayan karakterleri silince kurulumu başlata bildim belki işe yarar diye yazayım dedim :)

« Yanıtla #2 : 15 Eylül 2014, 17:09:04 »
Modern Warfare 2 Türkçe yama kurulumunda yaşanabilen sorunlar için yamanın kurulmuş hali Güncelleme (15.09.2014) parağrafına eklenmiştir, iyi oyunlar.

« Yanıtla #3 : 21 Kasım 2016, 23:38:40 »
merhaba oyunda diğer bölüme geçerken couldn't find the bsp for this map. please build the fast file associated with maps/af_caves d3dbsp and try again hatası aldım yardımcı olurmusunuz.

« Yanıtla #4 : 21 Kasım 2016, 23:51:45 »
Aldığınız hataya bakılırsa yamanın setup edilmesi sırasında hata oluşmuş ve ilgili dosyalardan bazıları zarar görmüş olmalı. MW2 TR yamayı kaldırıp tekrar kurup oynamayı deneyiniz. Eğer bu işlem de çözüm olmazsa yamanın kurulu halini indirip yukarıdaki anlatımdan da yararlanarak dosyaları doğrudan oyun yoluna atarak denemenizi tavsiye edebilirim.

merhaba oyunda diğer bölüme geçerken couldn't find the bsp for this map. please build the fast file associated with maps/af_caves d3dbsp and try again hatası aldım yardımcı olurmusunuz.

« Yanıtla #5 : 22 Kasım 2016, 20:08:44 »
belki sorun yamadan kaynaklanmıyorsa

« Yanıtla #6 : 22 Kasım 2016, 20:19:26 »
yamayı kaldıramıyorum.Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama Kaldır işlemini yapıyorum olmuyor

« Yanıtla #7 : 22 Kasım 2016, 20:57:11 »
Hem kendi oyunuma bir kaç sefer yaptığım kurulum testi hem de sitemizden oldukça yüksek sayıda indiren oyunculardan bu konuda geri dönüş gelmediğinden MW2 yamada yazılım taraflı bir sorun oluğunu düşünmüyorum.

belki sorun yamadan kaynaklanmıyorsa

MW2 yama düzgün kurulmadıysa uninstall/kaldırma yöneticisi de düzgün kurulmamıştır tahmin ediyorum. Bu durumda komple oyunu kaldırıp yeniden kurmak çözüm olacaktır.

yamayı kaldıramıyorum.Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama Kaldır işlemini yapıyorum olmuyor