Call of Duty Advanced Warfare Bölüm Geçme Sorunu

« : 06 Aralık 2014, 11:31:08 »

Selamlar. Call of Duty Advance Warfare 3. bölüm görevinde rehine krizi yaşıyoruz hedefi F ile işaretleyip yok edin ibaresi çıkıyor. Fakat youtube ta bu ibare E olarak gözüküyor ülkem ve insanlık adına bu operasyonun başarı ile bitirilmesi için lütfen yardımcı olun.

Ynt: Call of Duty Advanced Warfare Bölüm Geçme Sorunu
« Yanıtla #1 : 06 Aralık 2014, 21:43:26 »
Call of Duty Advanced Warfare Traffic görev bölümünde, Başbakan (Prime Minister) ve diğer rehineleri kurtarma sırasında duvara ''Harmonic Device'' yerleştirdikten sonra içerdeki teröristleri vücut dillerinden algılayıp sol tık ile işaretleme ve ''F'' tuşunu kullanarak hedef olarak belirleme görevinden bahsediyorsunuz sanırım. Bu görevi geçmekte ben de zorlanmıştım, biraz önce çektiğim videoda nasıl yapılacağını anlatmaya çalıştım, seçilecek teröristleri numaralarla işaretledim. Umarım doğru bölümü anlamışımdır. Eğer farklı bir bölümü kasdettiyseniz ve detaylı olarak anlatırsanız o bölüme bakayım. İlaveten CoDAW'da yaşadığınız geçme sorununu aşamıyorsanız bağlantıdan save game dosyasını indirebilirsiniz. CoD serisine ait diğer save dosyalarına ihtiyaç duyarsanız CoDSaveGame kategorisinde bulabilirsiniz.

Call of Duty Advanced Warfare Save Game Dosyası: DOWNLOAD

Selamlar. Call of Duty Advance Warfare 3. bölüm görevinde rehine krizi yaşıyoruz hedefi F ile işaretleyip yok edin ibaresi çıkıyor. Fakat youtube ta bu ibare E olarak gözüküyor ülkem ve insanlık adına bu operasyonun başarı ile bitirilmesi için lütfen yardımcı olun.