Call of Duty Advanced Warfare Ekran Ayarları Sorunu

Arkadaşlar Call of Duty Advanced Warfare oyununu sorunsuz yükledim ve çalıştırdım, ancak grafiklerle ilgili bir sorun mevcut. Herhangi bi kasma yok ancak görüntüler bozuk grafikler çok basit. Binalar falan gta 3 deki gibi gözüküyor. Sanırım ayarlarla ilgili bir sorun var. Ekran kartı SAPPHIRE Radeon HD6950 1 GB GDDR5 256 Bit. Monitor 1920x1080. Buna uygun nasıl bi ekran ayarı yapabilirim önerilerde bulunursanız sevinirim. Ya da uygun ayarlar için bir güncelleme yada dosya öneriniz olursa da uygularım. Teşekkürler.

Ynt: Call of Duty Advanced Warfare Ekran Ayarları Sorunu
« Yanıtla #1 : 19 Nisan 2015, 21:53:43 »
Sapphire Radeon HD6950 1 Gb. GDDR5 256-Bit ekran kartınız Call of Duty Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri'ni rahat karşılıyor, bu yüzden CoDAW grafiklerinde yaşadığınız sorunun donanımsal kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Oyun görüntü ayarlarınız bozulmuş durumdaysa Call of Duty Advanced Warfare Campaign menüsünden OPTIONS/Optimal Video ayarını seçip ''Yes'' şeklinde onayladığınızda default video ayarlarına yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bu önerim sorununuza çözüm sağlamaz ise DirectX kurulumunu gözden geçirmenizi tavsiye edebilirim.

DirectX End-User Runtime Web Installer

Arkadaşlar Call of Duty Advanced Warfare oyununu sorunsuz yükledim ve çalıştırdım, ancak grafiklerle ilgili bir sorun mevcut. Herhangi bi kasma yok ancak görüntüler bozuk grafikler çok basit. Binalar falan gta 3 deki gibi gözüküyor. Sanırım ayarlarla ilgili bir sorun var. Ekran kartı SAPPHIRE Radeon HD6950 1 GB GDDR5 256 Bit. Monitor 1920x1080. Buna uygun nasıl bi ekran ayarı yapabilirim önerilerde bulunursanız sevinirim. Ya da uygun ayarlar için bir güncelleme yada dosya öneriniz olursa da uygularım. Teşekkürler.

Call of Duty Advanced Warfare Optimal Video Ayarları

Call of Duty Advanced Warfare Optimal Video Ayarları Yes/No