Call of Duty Advanced Warfare fileSysCheck.cfg Hatası

Call of Duty Advanced Warfare fileSysCheck.cfg Hatası
« : 06 Aralık 2014, 20:38:10 »

Arkadaşlar Call of Duty Advanced Warfare yükledim ama fileSysCheck.cfg hatası alıyorum, yardım eder misiniz?

Error: couldn't load fileSysCheck.cfg. Make sure Call of Duty Advanced Warfare is run from the same folder hatası çözümü için oyununuz steam üzerinde kurulu ise dosya doğrulaması yapınız. Farklı bir klasörde kurulu ise oyunu doğru kısayol üzerinden ve yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olunuz. Gerekirse oyunun kısa yolunu silerek oyun yolundaki s1_sp64_ship.exe üzerinden oynayınız ya da bu exe'ye sağ tık yapıp masaüstüne kısayol oluşturarak bu yeni kısayoldan oynamayı deneyiniz.

Oyun dosyalarının bozuk olmasından kaynaklanan Call of Duty Advanced Warfare couldn't load fileSysCheck.cfg hatasının kesin çözümü için oyunu kaldırıp yeniden kurmalısınız. Sorun hala devam ediyorsa oyunu yükleme/setup kaynağınızın bozuk olma ihtimali yüksek olduğundan oyunu yeniden indiriniz veya başka bir kaynaktan edininiz. Dosyada herhangi bir hata olup olmadığını anlamak isterseniz Call of Duty Advanced Warfare fileSysCheck.cfg dosyasını bağlantıdan indirip oyun yolundaki main klasörüne atınız, iyi oyunlar.

CoDAW fileSysCheck.cfg: DOWNLOAD

Kod: [Seç]
C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Call of Duty Advanced Warfare\main
Kod: [Seç]
D:\Activision\Call of Duty Advanced Warfare\main
Arkadaşlar Call of Duty Advanced Warfare yükledim ama fileSysCheck.cfg hatası alıyorum, yardım eder misiniz?

Call of Duty Advanced Warfare Error: couldn't load fileSysCheck.cfg. Make sure Call of Duty is run from the same folder

Ynt: Call of Duty Advanced Warfare fileSysCheck.cfg Hatası
« Yanıtla #2 : 07 Aralık 2014, 17:54:26 »
deneyeceğim kardeşim teşekkürler