Call of Duty Advanced Warfare Oyun Zorluk Seviyesi Yükseltme

Merhabalar. Call of Duty Advanced Warfare oyununun bir bölümünde bölümü geçemediğim için zorluk seviyesini düşürdüm :) Oyuna devam etmek istiyorum, ancak zorluk seviyesini eski haline getirmek istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Call of Duty Advanced Warfare campaign/singleplayer oyun zorluk seviyesi ayarları iki ayrı şekilde değiştirilebiliyor. Birincisi, sizinde uyguladığınız oyun içerisinde iken zorluk seviyesini düşürmek. Aşağıdaki videonun sonunda da görülebileceği gibi oyun içerisinde iken bölüm geçmede zorlanıldığında zorluk derecesini düşürme imkanımız var fakat amaca uygun olmadığından yükseltme imkanı oyun yapımcısı tarafından bu menüye konulmamış.

Sizin sorduğunuz oyun zorluk seviyesini yukarı ya da aşağı yönde yani Recruit, Regular, Hardened ve Veteran dereceleri arasında değiştirebilmek sadece yeni görev başlatırken ya da daha önce kaydedilen bölüm açılırken mümkün. Aşağıdaki görsellerde ve videonun başında da görebileceğiniz gibi daha önceden kayıtlı olan ve oynamak istediğimiz Mission Sellect menüsündeki görev bölümüne tıklıyoruz, bize bu işlem daha önceki kaydedilen görevin üzerine yazılacaktır, emin misiniz? diye soruyor, evet diyerek geçiyoruz, ardından Select Difficulty menüsü geliyor ve işte buradan istediğimiz CoDAW Recruit, Regular, Hardened ve Veteran zorluk derecelerinden birini seçerek oyunumuza devam ediyoruz, iyi oyunlar.

Ziyaretçilerimizden Dailymotion Kanalımız'a abone olmaları ricasıyla, teşekkürler.

Merhabalar. Call of Duty Advanced Warfare oyununun bir bölümünde bölümü geçemediğim için zorluk seviyesini düşürdüm :) Oyuna devam etmek istiyorum, ancak zorluk seviyesini eski haline getirmek istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Call of Duty Advanced Warfare Zorluk Derecesini Yükseltmek

Call of Duty Advanced Warfare Zorluk Derecesi Yükseltmek

Call of Duty Advanced Warfare Zorluk Derecesi Değiştirmek

Call of Duty Advanced Warfare Zorluk Derecesi Düşürmek

Ynt: Call of Duty Advanced Warfare Oyun Zorluk Seviyesi Yükseltme
« Yanıtla #2 : 30 Aralık 2014, 14:03:15 »
Çok teşekkür ederim detaylı açıklamanız için...