Call of Duty Advanced Warfare Oyuna Girerken Reklamlardan Sonra Ekran Takılıyor

Arkadaşlar İyi Akşamlar Öncelikle, Call of Duty Advanced Warfare oyunu Daha Yeni İndirdim Kurdum Falan Önce Bi Steam Hatası Aldım Onu Hallettim Ondan Sonra Oyuna Giriyorum Tam Reklamlar Geldi Geçti şu anki facebook Kapak Fotoğrafınız Olan Resmin Aynısı Buğulu Bir Şekilde Takılı Kaldı Çalışıyor Gözüktüğü Halde Fare Dahi Oyuna geldigimde Gözükmüyor Oyun Menüsü Gözükmüyor Yani Ne Yapıcagımı Bulamadım 2 Ekran Kullanıyorum Ötekisi İse Sİyah Kalıyor Yardımcı Olursanız Sevinirim..

Sistemim::
GPU-->GeForce GTX780   CPU-->Intel(R) Core(TM)i5-4690k CPU 3.50 Ghz.   Ram-->8GB RAM Çözünürlük-->1920x1080 60Hz İşletim Sistemi-->Microsoft Windows 7
Professional

Ekran Görüntüsü Koymama Gerek Yok Siyah Komple

Win 7 Pro üzerinde kurulu GeForce GTX 780 ekran kartı, Intel Core i5-4690k 3.50 Ghz. işlemci ve 8 Gb. ram'den oluşan sisteminiz Call of Duty Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri'ni fazlasıyla karşılıyor, dolayısıyla CoDAW'da aldığınız siyah ekran hatasının donanımsal bir kaynağının olduğunu düşünmüyorum. Sorunun çözümü için öncelikle bağlantıda ele aldığım Call of Duty Advanced Warfare Siyah Ekran Hatası çözüm önerilerini uygulamanızı önerebilirim.

Arkadaşlar İyi Akşamlar Öncelikle, Call of Duty Advanced Warfare oyunu Daha Yeni İndirdim Kurdum Falan Önce Bi Steam Hatası Aldım Onu Hallettim Ondan Sonra Oyuna Giriyorum Tam Reklamlar Geldi Geçti şu anki facebook Kapak Fotoğrafınız Olan Resmin Aynısı Buğulu Bir Şekilde Takılı Kaldı Çalışıyor Gözüktüğü Halde Fare Dahi Oyuna geldigimde Gözükmüyor Oyun Menüsü Gözükmüyor Yani Ne Yapıcagımı Bulamadım 2 Ekran Kullanıyorum Ötekisi İse Sİyah Kalıyor Yardımcı Olursanız Sevinirim..

Sistemim::
GPU-->GeForce GTX780   CPU-->Intel(R) Core(TM)i5-4690k CPU 3.50 Ghz.   Ram-->8GB RAM Çözünürlük-->1920x1080 60Hz İşletim Sistemi-->Microsoft Windows 7
Professional

Ekran Görüntüsü Koymama Gerek Yok Siyah Komple

Hepsini Denedim Ama Olmadı Bi Türlü Config değiştirdim özelliklerden değiştirdim nvidia dan değiştirtim erkan cozunurlugu dahil yinede olmadı :S

TeamWiever  kullanıyosanız bilgisayarıma baglanıp deneyelim isterseniz skype tan da konusabiliriz

1. Aşağıda bağlantılarını bulabileceğiniz ekran kartı sürücülerini kaldırınız ve yeniden kurunuz. Bilgisayarınızda bulunan ses kartı vb. donanımlara ait driver'ların güncel olduğundan emin olunuz, gerekirse resmi sitelerinden kontrol ediniz ve güncelleyiniz.

Güncel Ekran Kartı Driver/Sürücü Bağlantıları:

AMD Driver

Nvidia Driver

2. DirectX11 kurulumunu tekrarlayınız.

DirectX End-User Runtime Web Installer

DirectX 11

3. Bağlantılardaki Microsoft Visual C++ Redistributable paketlerini kurulu olsalar dahi tekrar kurunuz.

Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable Package,

Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package,

Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package

4. Bağlantıdaki Microsoft .NET Framework 4 bileşenlerini kurunuz, varsa kurulumunu tekrarlayınız.

Microsoft .NET Framework 4 (Web Yükleyicisi)

5. Yukarıda önerdiğim tüm işlemleri tamamladıktan sonra Denetim masası üzerinden Windows Update'i açınız, ve isteğe bağlı güncelleştirmeleri de kapsayacak şekilde tüm güncellemeleri uygulayınız.

6. Call of Duty Advanced Warfare oyununa girmeyi deneyiniz, kolay gelsin.

Hepsini Deniycem Şimdi Bilgilendiricem

Denedim Ama Değişen Bir Şey Olmadı Yine 52Gb lık bir CoDAW dosyası indirmiştim

Tüm çözümleri deneyip sorunun oyun dosyalarından kaynaklı olduğunu düşünüyorsanız bağlantıya bir bakın.

http://www.codturkiye.net/forum/codvip-b89.0/

Denedim Ama Değişen Bir Şey Olmadı Yine 52Gb lık bir CoDAW dosyası indirmiştim