Call of Duty Advanced Warfare Playstation4 Online Error Sorunu

Arkadaşlar 2-3 gün önce multiplayer oynamak için cod aw aldım. Ancak online oynamaya çalıştığımda "Call of Duty Advanced Warfare services are not available, please try again later." hatasını alıyorum. Platform Playstation 4. PSN plus'a sahibim. Lütfen bir çözüm bulmama yardımcı olun kafayı yemek üzereyim. DMZ açtım, port yönlendirdim, firewall kapattım ancak yine olmuyor. Sunucularda DEFCON5...

Ynt: Call of Duty Advanced Warfare Playstation4 Online Error Sorunu
« Yanıtla #1 : 10 Kasım 2014, 17:33:12 »
Konuyu bir kaç gün önce, Call of Duty Advanced Warfare Service is Not Available at This Time Hatası başlığında ele almaya çalışmıştım. Call of Duty Advanced Warfare Server Status sayfasından baktığımda PS4 için şu an DEFCON 5 görünüyor dediğiniz gibi. PlayStation 4 hakkında pek yeterli bilgim yok ama öncelikle herhangi bir eksiklik olabilir mi düşüncesiyle PS4 DMZ Açma ve aşağıdaki Call of Duty Advanced Warfare için PlayStation 4 Portları'ını açma işlemlerinizi gözden geçirmenizi tavsiye edebilirim.

Call of Duty Advanced Warfare PlayStation 4 Portları:

TCP Portlar: 80, 443, 1935, 3478-3480

UDP Portlar: 3478-3479

İmkanınız varsa, Call of Duty Advanced Warfare Service is Not Available at This Time Error hatasının modeminizden kaynaklanıp kaynaklanmadığını başka modem ya da internet erişim kaynaklarını kullanarak test ediniz. Ayrıca PlayStation 4 için aşağıdaki bağlantıdaki güncellemeyi uygulamadıysanız uygulayınız. v.2.01 ile gelen güncelleme ile ilgili detaylı açıklama yazmamışlar ama faydası dokunabilir. Sledgehammer bloğundaki aşağıdaki haberde, içinde ''Connectivity optimizations'' güncellemesinin de olduğu uptade'in yolda olduğu belirtilmiş, oyuna gelecek güncellemeleri takip ediniz ve uygulayınız.

Fakat bu CoDAW erişim hatası oldukça yaygın, diğer oyun platformlarında da aynı sorun mevcut. Call of Duty Resmi Forumları aynı hatayı alanlardan geçilmiyor, forumları takip ediniz. Sanırım siz de yazmışsınız :) ITS_SURRIDGE oyunu kaldırıp tekrar kurmayı kasdetmiş sanırım.

Konu hakkında yeni bilgiler edebilirsem yazmaya çalışacağım, konuyu çözmüş PS4 kullanıcılarının da yardımlarını ve çözüm önerilerini belirtmelerini rica ederiz. CoDAW hakkında detaylı bilgiler ile hata çözümlerine ilişkin önerilerimizi Call of Duty Advanced Warfare kategorisinde bulabilirsiniz.

Arkadaşlar 2-3 gün önce multiplayer oynamak için cod aw aldım. Ancak online oynamaya çalıştığımda "Call of Duty Advanced Warfare services are not available, please try again later." hatasını alıyorum. Platform Playstation 4. PSN plus'a sahibim. Lütfen bir çözüm bulmama yardımcı olun kafayı yemek üzereyim. DMZ açtım, port yönlendirdim, firewall kapattım ancak yine olmuyor. Sunucularda DEFCON5...

Alıntı
EXCITEMENT FROM CALL OF DUTY ADVANCED WARFARE LAUNCH WEEK AND UPDATES COMING SOON
There’s an update in the works that includes a number of polish items, fixes, and community requested changes. Below is a list of some of the improvements you can expect to reflect in-game soon.
- Prestige reset issues, including emblems and challenges.
- Adjustment to the in-game chat names notifications placement.
- Fix for weapon reloads counting as speed reloads in certain circumstances.
- Connectivity optimizations.
- Fix for stats accumulating towards leaderboards after prestiging.
- Adjustment to challenges to unlock Camos for weapons.
- Fix for round-based game modes, affecting Win/Loss ratios.
- Implemented ability to unlock eSports Rule options in Private Match.

Alıntı
PlayStation 4 System Software Updates

* About PlayStation®4 system software update version 2.01 (including 2.00)
- PS4™ system software version 2.01 was released on November 4th, 2014. This version adds or updates the following features.
- Main features in system software update 2.01 (including 2.00)

* New for 2.01:
- System software stability has been improved when you turn on the system and when it enters rest mode.

* New for 2.00:
- Players in a party can now use Share Play.
- With Share Play, two players in the same party can share a game screen. The host (the user who initiates Share Play) and the guest (the user who joins Share Play) can play the same game together while watching the same screen, or the guest can take the place of the host and operate the host’s game screen.
- To initiate Share Play, select Share Play (Share Play) from the party screen. Use of some features requires PlayStation®Plus membership.
- Video clips can now be uploaded to YouTube™.
- You can now set themes for home screens and function screens for each user. Themes can be downloaded from PlayStation®Store. Select themes in Settings (Settings) > [Themes].
- You can now play music stored on USB storage devices. Connect a USB storage device containing music files (MP3 or AAC) to the PS4™ system, and then select USB Music Player (USB Music Player) from the content area.

Call of Duty Advanced Warfare Gameplay Induction Part-1

Call of Duty Advanced Warfare Service is Not Available at This Time Error

Call of Duty Advanced Warfare Playstation 4 Online Error

Ynt: Call of Duty Advanced Warfare Playstation4 Online Error Sorunu
« Yanıtla #2 : 11 Şubat 2015, 17:45:32 »
Selamün Aleykûm KardeşLer DMZ Kapatın Sorun Çözülcektır Ama Kapatırsanız Söle Bi Sorun Var Torrent İlginiz Varsa Bilirsiniz Ki Seed Edemezsiniz Yani Portlarınız Kapanır