Call of Duty Advanced Warfare s1_sp64_ship Hatası

Call of Duty Advanced Warfare s1_sp64_ship Hatası
« : 12 Nisan 2015, 02:21:29 »
Arkadaşlar acil yardım. Call of Duty Advanced Warfare s1_sp64_ship.exe hatası alıyorum. Uygulama düzgün çalışmıyor şeklinde. Denemediğim cra*k değiştirmediğim exe kalmadı. Bu sorunu nasıl çözerim? Anti-vir devre dışı. Direct x 11 yönetici olarak çalıştırıyorum programı herşey tamam ama bir türlü oyunu açamıyorum hep aynı hata. Bilgisayarım 4gb ddr3 ram 2 gb nvidia gforce 610m ekran kartı asus i-5 işlemci.

Call of Duty Advanced Warfare s1_sp64_ship.exe hatası çözümü için Call of Duty Advanced Warfare Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Call of Duty Advanced Warfare Has Stopped Working Çalışmayı Durdurdu Hatası konu başlıkları ile benzeri çözümleri bulabileceğiniz Call of Duty Advanced Warfare kategorisindeki çözüm önerilerini denemenizi tavsiye edebilirim.

İlave olarak; sisteminizde bulunan i5 işlemci Call of Duty Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri bakımından yeterli görünüyor, 4 Gb. ram miktarınız ise oyunu düşük ile normal ayarlar arasında oynatmaya yeterli. Fakat NVidia GeForce 610m ekran kartınız CoDAW Minimum Sistem Gereksinimleri'nin yaklaşık %40-50 civarında altında kalıyor. Bu yüzden oyun ayarlarını minimuma çekmenizi ve sisteminizi iyice optimize etmenizi öneriyorum. Ayrıntılı bilgi ve yorumları bağlantıda bulabilirsiniz.

Arkadaşlar acil yardım. Call of Duty Advanced Warfare s1_sp64_ship.exe hatası alıyorum. Uygulama düzgün çalışmıyor şeklinde. Denemediğim cra*k değiştirmediğim exe kalmadı. Bu sorunu nasıl çözerim? Anti-vir devre dışı. Direct x 11 yönetici olarak çalıştırıyorum programı herşey tamam ama bir türlü oyunu açamıyorum hep aynı hata. Bilgisayarım 4gb ddr3 ram 2 gb nvidia gforce 610m ekran kartı asus i-5 işlemci.

Call of Duty Advanced Warfare s1_sp64_ship.exe Hatası